Weekendowa promocja RABATOWA. 5% na wszystko, w dniach 17 - 18.11

Dyfuzor zapachowy Kubik 80 ml Clem-Goa - Paczuli i cedr 227PC

  • Producent: GOA
  • Waga: 0.5 kg
  • Dostępność: Produkt dostępny
  • Szt.
  • Rabat: -2,00 zł (5 %)
  • (Rabat: -1,63 zł (5 %))
  • Cena netto: 30,89 zł 38,00 zł

Producent: Clem-Goa
Seria – Kubik
Zapach - Paczuli i cedr - Perfumy, które w zamierzony sposób upajają. Ciemne nuty paczuli spotykają się tu z odrobiną cedru i smakowitymi żółtymi owocami.
              Nuta głowy: cedr
              Nuta serca: karmel
              Nuta głębi: paczula

Kształt - szklany sześcian
Pojemność - 80 ml
Czas działania - 4-5 tygodni

Piękny zapach na kilka miesięcy. Bez ognia, dymu i wosku. Idealnie prezentuje się w każdym wnętrzu i nie wymaga obsługi. Wspaniały efekt bez skutków ubocznych. Idealny do salonu, sypialni czy łazienki.

Opis: 
- Nie ma płomienia (ognia) oraz ciepła - w przeciwieństwie do świec nasze karafki nie potrzebują ognia aby działać więc nie musisz się martwić o bezpieczeństwo. Karafki są bezpieczną alternatywą dla świec.
- Nie musisz "włączać i wyłączać" - świece jak również inne odświeżacze powietrza działają tylko gdy są zapalone lub włączone. Karafki działają non-stop i nie potrzebujesz pamiętać aby je włączyć.
- Nie dymią - zapach uwalniany przez świece jest przyjemny ale dym jaki powstaje przy paleniu już do przyjemnych nie należy.
- Nie ma wosku i bałaganu - kadzidełka podczas palenia dają popiół, świece roztopiony wosk a nasze karafki nie pozostawiają żadnych efektów ubocznych.

Instrukcja obsługi:
- Długość "życia" zapachu zależy od wielkości pomieszczenia i cyrkulacji powietrza.
- Do karafki z perfumem należy włożyć patyczki rotangu i ułożyć z nich kształtny "bukiet". Poprzez patyczki zapach wydostaje się na zewnątrz na zasadzie kapilarności. Patyczki będą powoli nasączać się i rozsnuwać w powietrzu przyjemną, subtelną woń, pozwalającą cieszyć się nią przez kilka miesięcy.
- Dla wzmocnienia intensywności doznań, co pewien czas można obrócić patyczki.
- Karafki z perfumem po włożeniu do środka patyczków rotangu osiągają pełną wydajność po 1 dniu, jest to czas potrzebny na nasączenie patyczków.