Garnek do gotowania na parze 5,9 L 28 cm Silit - Vitaliano Rosso 76.21-3128-4949

  • Producent: Silit
  • Waga: 8 kg
  • Dostępność: Na zamówienie
  • Szt.
  • Rabat: -171,75 zł (15 %)
  • (Rabat: -139,63 zł (15 %))
  • Cena netto: 791,26 zł 973,25 zł

Producent: Silit (made in Germany)
Seria – Vitaliano
Kolor - czerwony
Naczynia z serii Vitaliano ożywią każdą kuchnię. Łączą w sobie śrudziemnomorską energię z perfekcją wykonania. Użytkując te niezwykłe garnki można cieszyć się kombinacją genialnych kolorów z wysoką jakością wykonania oraz wyrafinowaną technologią. Dzięki takiemu połączeniu są idealne nie tylko do gotowania i przechowywania, ale również do pieczenia i podawania przygotowanych potraw.

Zdejmując perforowany wkład do gotowania na parze (aż 28cm średnicy), uzyskasz okrągłą brytfannę lub szeroki garnek do duszenia mięsa. Niebagatelny rozmiar wkładu na parę daje nieograniczone możliwości jego zastosowania: pączki na parze, roladki, warzywa…, dzięki większej powierzchni gotowania, oszczędzasz czas i pieniądze.

Nature Colours łączy w sobie kształt i funkcjonalność,dzięki czemu każdy garnek dostarcza wielu niezwykłych doznań kulinarnych. Pokrywa nie służy tylko do przykrywania naczynia,ale posiada o wiele więcej funkcjonalności. Specjalna technologia chroniąca palce przed poparzeniem, umożliwiająca szczelne zamknięcie naczynia, odparowanie i komfortowe odcedzanie bez rozpryskiwania. Na szczególną uwagę zasługują ergonomiczne i bezpieczne uchwyty ze stali nierdzewnej. Dzięki jej zastosowaniu oraz specjalnych nitów uchwyty nie nagrzewają się i dodatkowo można ich używać w piekarniku.

Opis: 
- super mocna, odporna na zarysowania technologia Silargan®, nie zawierająca niklu,
- gładka, niemal całkowicie nieporowata ceramiczna powierzchnia – bardzo łatwa w pielęgnacji,

- ciemna powierzchnia wewnętrzna - najlepsze właściwości smażenia zarówno w wysokich, jak również w niskich temperaturach
- trwały, wykonany z jednego elementu stalowy rdzeń szybko się nagrzewa od dna aż po rant
- pokrywka wykońćzona stalą nierdzewną sprawia, że całość jest idealna do gotowania z małą ilością wody
- gotowanie z pokrywką pozwala zaoszczędzić zurzycie energii nawet do 60%
- nadają się do użycia w piekarniku dzięki odpowiednim uchwytom - bezpiecznym i wygodnym, odpornym na wysokie temperatury
- można używać jako garncza lub brytfanny: do gotowania na parze, smarzenia, duszenia, pieczenia
- najwyższa jakość wykonania
- 30 lat gwarancji

Wymiary:
- wysokość - 23 cm
- średnica - 28 cm
- pojemność - 5,9l

Garnek jest:
- Przystosowane do kuchenek z płytą indukcyjną
- Przystosowane do kuchenek z płytą gazową
- Przystosowane do kuchenek z płytą elektryczną
- Przystosowane do kuchenek z płytą ceramiczną
- Przystosowane do kuchenek z płytą halogenową
- Przystosowane do mycia w zmywarce

 

Cała gama multifunkcyjnych produktów pojawiła się w najlepszej kombinacji fenomenalnych zalet Silarganu, made in Germany. Czy to garnek niski,czy wysoki, rondel,czy garnek do duszenia mięsa, wolna od niklu, zupełnie gładka powierzchnia z funkcjonalnej ceramiki Silargan, która nie zmienia smaku potrawy, pozostawiając naturalny aromat zarówno potrawy jak i jej składników - to technologia XXI wieku. Silit gwarantuje także 30 letnią wysoką jakość ceramicznej powierzchni Silargan.

Nadzwyczaj zdrowa i odporna na wysokie temperatury ceramika wykonana w nowoczesnej technologii jest w temperaturze 860 stopni warstwowo łączona z ferromagnetyczną stalą tworząc nierozerwalną kombinację materiałów. Silargan® jest supermocny, odporny na zarysowania oraz bardzo trwały. Ceramiczna powierzchnia jest w przeciwieństwie do innych materiałów niemal całkowicie gładka, higieniczna, nie wywiera wpływu na smak potraw, a jej blask nie zanika.

Gładka powierzchnia Silargan® jest dziecinnie łatwa w pielęgnacji oraz wyjątkowo oszczędna, gdy użytkowana jest wraz z nowoczesnymi kuchniami wykonanymi z ceramiki szklanej. Supermocny rdzeń stalowy, połączony w jedną całość z ciemną powierzchnią zapewnia optymalne przechowywanie oraz uwalnianie ciepła.