Komplet sztućców 24 cz. na 6 osób PINTI1929 - Baguette Alchimique Bronze (3,0 mm) - pudełko 23.0WB2.$091.K24

  • Producent: Pintinox S.p.A.
  • Waga: 2 kg
  • Dostępność: Produkt dostępny
  • Kpl.
  • Cena netto: 600,81 zł 999,00 zł 739,00 zł

Producent: Pintinox (made in Italy) lider na rynku producentów sztućców od 1929 roku. Oferuje sztućce w stylu klasycznym oraz nowoczesnym. Szeroka oferta wysokiej jakości produktów sprosta każdym potrzebom. Marka PINTI1929 reprezentuje najbardziej prestiżowe modele w ofercie tego producenta.

Wysokiej jakości sztućce w całości wyprodukowane we Włoszech, wykonane ze stali pochodzącej z włoskich hut. Produkty w wysokim gatunku, nie tylko pięknie się prezentują, zwracają również uwagę grubością stali. Jeżeli poszukujesz produktów wysokogatunkowych wytworzonych w Europie, jest to idealny wybór - jakość połączona z niezawodnością, ciekawy design z przystępną ceną.

Linia – Baguette

Wykończenie - Alchimique Bronze

Delikatny kształt sztućców oferuje ponadczasową elegancję. Posiada dyskretny akcent w postaci wydłużonej linii wzdłuż całego uchwytu. Dodatkowo uszlachetniony warstwą w kolorze brązu i odpowiednio wykończony nadając sztućcom unikatowy wygląd. Design będzie pasował zarówno do tradycyjnych jak i nowoczesnych nakryć stanowiąc mocny akcent na każdym stole.

Warstwa wykończenia została nałożona na specjalnie wyselekcjonowany wyrób metodą PVD, co sprawia, że końcowy produkt oprócz doskonałego wyglądu odznacza się również wysoką twardością, trwałością i odpornością na ścieranie i korozję. Dodatkowy efekt został osiągnięty metodą Stone Wash, która nadaje każdemu elementowi własny niepowtarzalny charakter w stylu "vintage" sprawiając, że sztućce będą niezwykle wyrafinowaną ozdobą stołu. Zabiegi te nie zmieniają wysokiej jakości końcowego produktu. Wykonane ze stali wysokiej jakości zapewnią użytkowanie na lata. Dzięki swym łagodnym limiom będą niezwykłym prezentem na każdą okazję.

Opis: 
- wykonene ze stali nierdzewnej 18/10
- pokryte warstwą w kolorze brązu metodą PVD, wykończone metodą Stone Wash
- grubość - 3,0 mm
- nadaje się do mycia w zmywarkach

SKŁAD: 
Nóż obiadowy - 24,1 cm – 6 szt.
Widelec obiadowy - 20,6 cm – 6 szt.
Łyżka obiadowa - 20,6 cm – 6 szt.
Łyżeczka do herbaty / kawy - 14,6 cm 6 szt.
Opakowanie: drewniana kaseta