Komplet sztućców 24 cz. na 6 osób PINTI1929 - Olivia Mystique (3,0 mm) - drewniana kaseta 23.0496.S091.K24 - matowiony

  • Producent: Pintinox S.p.A.
  • Waga: 5 kg
  • Dostępność: Produkt dostępny
  • Kpl.
  • Cena netto: 405,69 zł 499,00 zł

Producent: Pintinox (made in Italy) lider na rynku producentów sztućców od 1929 roku. Oferuje sztućce w stylu klasycznym oraz nowoczesnym. Szeroka oferta wysokiej jakości produktów sprosta każdym potrzebom. Marka PINTI1929 reprezentuje najbardziej prestiżowe modele w ofercie tego producenta.

Wysokiej jakości sztućce w całości wyprodukowane we Włoszech, wykonane ze stali pochodzącej z włoskich hut. Produkty w wysokim gatunku, nie tylko pięknie się prezentują, zwracają również uwagę grubością stali. Jeżeli poszukujesz produktów wysokogatunkowych wytworzonych w Europie, jest to idealny wybór - jakość połączona z niezawodnością, ciekawy design z przystępną ceną.

Linia – Olivia (cała kolekcja - kliknij)

Wykończenie - Mystique - matowe

Linia Olivia to kwintesencja słów "smukła i długa". To jedna z ekskluzywnych propozycji włoskiego producenta, która króluje na stołach w domach i restauracjach. Ten komplet dołączył do kolekcji Mystique - sztućce zostały w całości zmatowione metodą piaskowania nadając im elegancki matowy wygląd. Proste i wydłużone kształty doskonale dopasują się do każdej aranżacji stołu, zarówno do nowoczesnej jak i klasycznej. Nie przytłoczą ale uzupełnią wystawioną porcelanę uświetniając każde spotkanie. Prezentują wysoką jakość materiału i wykonania, niezwykle higieniczne, odporne na korozję oraz kwasy zawarte w jedzeniu. Będą uniwersalnym prezentem na każdą okazję.

Opis: 
- wykonane ze stali nierdzewnej 18/10
- w całości zmatowione metodą piaskowania
- grubość - 3,0 mm
- nadaje się do mycia w zmywarkach

SKŁAD: 
Nóż obiadowy – 24,5 cm - 6 szt.
Widelec obiadowy – 23 cm 6 szt.
Łyżka obiadowa – 23 cm 6 szt.
Łyżeczka do herbaty / kawy – 16,5 cm 6 szt.
Opakowanie: drewniana kaseta

 

Zdjęcie poglądowe jest aranżowane i nie należy sugerować się dodatkami i elementami dekoracyjnymi widocznymi na zdjęciu. Dokładny skład oferowanego produktu widoczny jest w opisie.