Komplet sztućców 24 cz. na 6 osób PINTI1929 - Swing Mystique (3,0 mm) - drewniana kaseta 23.0886.S091.K24 - matowiony

  • Producent: Pintinox S.p.A.
  • Waga: 2 kg
  • Dostępność: Produkt dostępny
  • Kpl.
  • Cena netto: 381,30 zł 469,00 zł

Producent: Pintinox (made in Italy) lider na rynku producentów sztućców od 1929 roku. Oferuje sztućce w stylu klasycznym oraz nowoczesnym. Szeroka oferta wysokiej jakości produktów sprosta każdym potrzebom. Marka PINTI1929 reprezentuje najbardziej prestiżowe modele w ofercie tego producenta.

Wysokiej jakości sztućce w całości wyprodukowane we Włoszech, wykonane ze stali pochodzącej z włoskich hut. Produkty w wysokim gatunku, nie tylko pięknie się prezentują, zwracają również uwagę grubością stali. Jeżeli poszukujesz produktów wysokogatunkowych wytworzonych w Europie, jest to idealny wybór - jakość połączona z niezawodnością, ciekawy design z przystępną ceną.

Linia – Swing

Wykończenie - Mystique - matowe

Delikatny kształt, smukły i zaokrąglony jest jednym z popularnych trendów wśród sztućców. Bardzo stylowe idealnie pasują do porcelamy zaokrąglonej i subtelnej. Łagodna forma została zmatowiona w procesie piaskowania, dzięki czemu wydają sie pokryte lekką mgiełką. W połączeniu z ciekawym wydłużonym designem nadaje to sztućcom lekkości, co pozwala idealnie komponować się z pozostałymi elementami zastawy. Sztućce prezentują również wysoką jakość materiału i wykonania co zapewni użytkowanie na lata. Doskonałe do użytku codziennego oraz na wyjątkowe okazje. Będą uniwersalnym prezentem na każdą okazję.

Opis: 
- wykonene ze stali nierdzewnej 18/10
- w całości zmatowione metodą piaskowania
- grubość - 3,0 mm
- nadaje się do mycia w zmywarkach

SKŁAD: 
Nóż obiadowy - 22,5 cm – 6 szt.
Widelec obiadowy - 20,9 cm – 6 szt. 
Łyżka obiadowa - 20,8 cm – 6 szt.
Łyżeczka do herbaty / kawy - 14,6 cm - 6 szt. 
Opakowanie: drewniana kaseta