Komplet sztućców 24 cz. na 6 osób PINTINOX - Leonardo Stone Washed (3,0 mm) - pudełko 23.0502.$091.K24

  • Producent: Pintinox S.p.A.
  • Waga: 2 kg
  • Dostępność: Produkt dostępny
  • Kpl.
  • Cena netto: 308,13 zł 379,00 zł

Producent: Pintinox (made in Italy) lider na rynku producentów sztućców od 1929 roku. Oferuje sztućce w stylu klasycznym oraz nowoczesnym. Szeroka oferta wysokiej jakości produktów sprosta każdym potrzebom.

Wysokiej jakości sztućce w całości wyprodukowane we Włoszech, wykonane ze stali pochodzącej z włoskich hut. Produkty w wysokim gatunku, nie tylko pięknie się prezentują, zwracają również uwagę grubością stali. Jeżeli poszukujesz produktów wysokogatunkowych wytworzonych w Europie, jest to idealny wybór - jakość połączona z niezawodnością, ciekawy design z przystępną ceną.

Linia – Leonardo

Wykończenie - Stone Washed

Geometryczne kształty, które cechują linię Leonardo, podkreślone są przez wcięcie na brzegach uchwytów nadając im niepowtarzalnego charakteru. Całości dopełnia delikatny, elegancki pierścień umieszczony w górnej części. W połączeniu z niejednolitym wykończeniem, przypominającym patynę, które jest wynikiem specjalnego procesu produkcyjnego metodą Stone Wash, uzyskujemy unikatowe sztućce, gdzie każda sztuka w zestawie jest niepowtarzalna. Zabiegi te nie zmieniają wysokiej jakości końcowego produktu. Ze względu na kształt sztućce wydają się bardzo nowoczesne, jednak nacięcia na brzegach oraz wykończenie sprawiają, że idealnie będą pasować również do klasycznej zastawy. Bardzo wygodne w użytkowaniu uprzyjemnią każdy posiłek, wysoka jakość zapewni zadowolenie na lata. Doskonałe do użytku codziennego oraz na wyjątkowe okazje. Idealne na prezent. 

Opis: 
- wykonane ze stali nierdzewnej 18/10
- wykończone metodą Stone Wash
- grubość - 3 mm
- nadaje się do mycia w zmywarkach

SKŁAD: 
Nóż obiadowy - 24 cm – 6 szt.
Widelec obiadowy - 20,7 cm – 6 szt. 
Łyżka obiadowa - 20,8 cm – 6 szt.
Łyżeczka do herbaty / kawy - 14,5 cm - 6 szt. 
Opakowanie: pudełko