Komplet sztućców 24 cz. na 6 osób PINTINOX - Settecento Alchimique Gold (3,0 mm) - pudełko 23.0JA4.$091.K24

  • Producent: Pintinox S.p.A.
  • Waga: 2 kg
  • Dostępność: Produkt dostępny
  • Kpl.
  • Cena netto: 568,29 zł 699,00 zł

Producent: Pintinox (made in Italy) lider na rynku producentów sztućców od 1929 roku. Oferuje sztućce w stylu klasycznym oraz nowoczesnym. Szeroka oferta wysokiej jakości produktów sprosta każdym potrzebom.

Wysokiej jakości sztućce w całości wyprodukowane we Włoszech, wykonane ze stali pochodzącej z włoskich hut. Produkty w wysokim gatunku, nie tylko pięknie się prezentują, zwracają również uwagę grubością stali. Jeżeli poszukujesz produktów wysokogatunkowych wytworzonych w Europie, jest to idealny wybór - jakość połączona z niezawodnością, ciekawy design z przystępną ceną.

Linia – Settecento

Wykończenie - Alchimique Gold

Klasyka w najlepszym wydaniu. Wzór, który z niewielkimi zmianami obecny był na stołach od dziesięcioleci, nadal cieszy się uznaniem. Komplet w wersji ekskluzywnej został pokryty warstwą w kolorze złota i odpowiednio wykończony nadając sztućcom unikatowy wygląd, pasujący szczególnie do zastawy w stylu klasycznym lub retro. 

Warstwa wykończenia została nałożona na specjalnie wyselekcjonowany wyrób metodą PVD, co sprawia, że końcowy produkt oprócz doskonałego wyglądu odznacza się również wysoką twardością, trwałością i odpornością na ścieranie i korozję. Dodatkowy efekt został osiągnięty metodą Stone Wash, która nadaje każdemu elementowi własny niepowtarzalny charakter w stylu "vintage" sprawiając, że sztućce będą niezwykle wyrafinowaną ozdobą stołu. Zabiegi te nie zmieniają wysokiej jakości końcowego produktu. Sztućce są wygodne i praktyczne. Odpowiednia grubość stali i jej jakość zagwarantuje długotrwałe użytkowanie nie zmieniając swoich właściwości. Na długo zachowają swój idealny wygląd dzięki czemu nadają się na prezent.

Opis: 
- wykonane ze stali nierdzewnej 18/10
- pokryte warstwą w kolorze złota metodą PVD, wykończone metodą Stone Wash
- grubość - 3 mm
- nadaje się do mycia w zmywarkach

SKŁAD: 
Nóż obiadowy – 22,7 cm - 6 szt.
Widelec obiadowy – 20,1 cm 6 szt.
Łyżka obiadowa – 20,1 cm 6 szt.
Łyżeczka do herbaty / kawy – 14,6 cm 6 szt.

Opakowanie: pudełko