Komplet sztućców 24 cz. na 6 osób PINTI1929 - Vittoriale Alchimique Gold (3,0 mm) - pudełko 23.0VA2.$091.K24

  • Producent: Pintinox S.p.A.
  • Waga: 2 kg
  • Dostępność: Produkt dostępny
  • Kpl.
  • Cena netto: 649,59 zł 799,00 zł

Producent: Pintinox (made in Italy) lider na rynku producentów sztućców od 1929 roku. Oferuje sztućce w stylu klasycznym oraz nowoczesnym. Szeroka oferta wysokiej jakości produktów sprosta każdym potrzebom.

Wysokiej jakości sztućce w całości wyprodukowane we Włoszech, wykonane ze stali pochodzącej z włoskich hut. Produkty w wysokim gatunku, nie tylko pięknie się prezentują, zwracają również uwagę grubością stali. Jeżeli poszukujesz produktów wysokogatunkowych wytworzonych w Europie, jest to idealny wybór - jakość połączona z niezawodnością, ciekawy design z przystępną ceną.

Linia – Vittoriale

Wykończenie - Alchimique Gold

Fason Vittoriale jest często spotykany w klasycznych zastawach stołowych. Wzór stosowany od lat tutaj odnajdziemy w wydaniu ekskluzywnym. Wysokiej jakości stalowe sztućce zostały pokryte warstwą w kolorze złota i odpowiednio wykończone nadając sztućcom unikatowy wygląd w stylu "vintage". Uzupełnione piękną zastawą, klasyczną lub retro, będą jak biżuteria na stole.

Warstwa wykończenia została nałożona na specjalnie wyselekcjonowany wyrób metodą PVD, co sprawia, że końcowy produkt oprócz doskonałego wyglądu odznacza się również wysoką twardością, trwałością i odpornością na ścieranie i korozję. Dodatkowy efekt został osiągnięty metodą Stone Wash, która nadaje każdemu elementowi własny niepowtarzalny charakter w stylu "vintage" sprawiając, że sztućce będą niezwykle wyrafinowaną ozdobą stołu. Zabiegi te nie zmieniają wysokiej jakości końcowego produktu. Zestaw jest idealnym, praktycznym prezentem. Sztucce będą służyć przez długie lata nie tracąc swoich właściwości.

Opis: 
- wykonane ze stali nierdzewnej 18/10
- pokryte warstwą w kolorze złota metodą PVD, wykończone metodą Stone Wash
- grubość - 3 mm
- nadaje się do mycia w zmywarkach

SKŁAD: 
Nóż obiadowy – 24 cm - 6 szt.
Widelec obiadowy – 20,9 cm 6 szt.
Łyżka obiadowa – 20,9 cm 6 szt.
Łyżeczka do herbaty / kawy – 14,5 cm 6 szt.

Opakowanie: pudełko