Komplet sztućców 4 cz. dziecięcy WMF - Księga Dżungli 76.12-8330-6040

  • Producent: WMF
  • Waga: 0.5 kg
  • Dostępność: Produkt dostępny
  • Kpl.
  • Cena netto: 113,01 zł 139,00 zł

Producent: WMF (made in Germany) od ponad 160 lat sprawia, że gotowanie staje się niezapomnianym kulinarnym doświadczeniem.

Seria – Księga Dżungli

Niesamowite przygody żyjącego w dżungli chłopca o imieniu Mowgli i jego przyjaciół to jedne z najpopularniejszych opowieści Disneya. Każdy zna beztroskiego niedźwiedzia Baloo i przebiegłego węża Kaa. Bohaterowie tej bajki zostali uwiecznieni na tym niepowtarzalnym zestawie. Na każdym sztućcu jest inna postać, kolorowe wzory sprawią, że dziecko z chęcią zje całą porcję. Wygodne i zachwycające, przyniosą radość każdemu posiadaczowi tych wyjątkowych produktów.

Opis: 
- sztućce wykonane z polerowanej stali Cromargan®, wytrzymałej i niezwykle odpornej
- magiczne kolory i delikatne kształty sprawią, że każdy posiłek będzie przyjemniejszy
- nadaje się do mycia w zmywarkach (łagodny program) max. 20 minut

Skład:
- widelec - 16,5 cm
- nóż - 18,5 cm
- łyżka do zupy - 16,5 cm
- łyżeczka - 13 cm

Unikalny system Cromargan® zapewnia idealnie gładką powierzchnię, bez ryzyka przenikania do potrawy szkodliwych metali. Cromargan jest znakiem towarowym zastrzeżonym dla WMF, a stal szlachetna 18/10 w procesie produkcji jest specjalnie uszlachetniana poprzez dodanie innych metali. Ze względu na specyficzną stal chromową Cromargan® 18/10 wszystkie produkty wykonane z tego materiału są bardzo odporne na zadrapania, łatwe w pielęgnacji, obojętne na zapachy i zdatne do mycia w zmywarkach.

Przedmiot ten nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3-ego roku życia.