Komplet sztućców i porcelany 6 cz. dziecięcy WMF - Tierwelt 76.12-8962-9964

  • Producent: WMF
  • Waga: 2 kg
  • Dostępność: Produkt dostępny
  • Kpl.
  • Cena netto: 169,11 zł 208,00 zł

Producent: WMF (made in Germany) od ponad 160 lat sprawia, że gotowanie staje się niezapomnianym kulinarnym doświadczeniem.

Seria – Tierwelt

Tierwelt czyli świat zwierzątek. Śliczny zestaw w radosnych kolorach. Zdobienia przedstawiają sympatyczne zwierzątka, które są uwielbiane przez najmłodszych. Dzieci nie będą miały żadnych trudności z nauką jedzenia przy pomocy sztućców. Wygodne, lekkie i zachwycające, przyniosą radość każdemu posiadaczowi tych wyjątkowych produktów. Cały zestaw zapakowany został w piękne pudełko i może być wspaniałym prezentem dla dziecka.

Opis: 
- sztućce wykonane z polerowanej stali Cromargan®, wytrzymałej i niezwykle odpornej
- magiczne kolory i delikatne kształty sprawią, że każdy posiłek będzie przyjemniejszy
- nadaje się do mycia w zmywarkach

Skład:
- widelec - 165 mm
- nóż - 185 mm
- łyżka do zupy - 165 mm
- łyżeczka - 130 mm
- talerz płytki - średnica 185 mm
- talerz głęboki (miseczka) - średnica 138 mm, wysokość 60 mm

Unikalny system Cromargan® zapewnia idealnie gładką powierzchnię, bez ryzyka przenikania do potrawy szkodliwych metali. Cromargan jest znakiem towarowym zastrzeżonym dla WMF, a stal szlachetna 18/10 w procesie produkcji jest specjalnie uszlachetniana poprzez dodanie innych metali. Ze względu na specyficzną stal chromową Cromargan® 18/10 wszystkie produkty wykonane z tego materiału są bardzo odporne na zadrapania, łatwe w pielęgnacji, obojętne na zapachy i zdatne do mycia w zmywarkach.

Przedmiot ten nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3-ego roku życia.