W dniu 20 kwietnia (sobota) sklep w Markach, Bukowa 11 i sklep w Warszawie, Młodzieńcza 1 są nieczynne

Zapach do samochodu Marta la farfalla - Black Forest 75632-BF

  • Waga: 0.5 kg
  • Dostępność: Produkt dostępny
  • Szt.
  • Cena netto: 14,63 zł 17,99 zł

Producent: Marta la farfalla - Wyprodukowane we Włoszech

Zapach - Black forest  - Zimny, głęboki zapach powstały z połączenia egzotycznego kardamonu z ostrą świeżością czarnej bazylii. Całość dopełnia delikatna siła czarnego pieprzu. Aromat nasuwający na myśl spacer po lesie, gdzie w oddali spokojnie, choć z nutą grozy, płynie strumień…

Zastosowanie: zapach dedykowany do stosowania w samochodzie, aczkolwiek ze względu na swój design oraz rodzaj mocowania może być używany także w każdym miejscu, gdzie można go przypiąć (w szafie, na biurku, przy lustrze etc.).

Ekskluzywny dyfuzor zapachowy do samochodów lub pomieszczeń o szlachetnym i długotrwałym działaniu. Zapachy zostały starannie dobrane spośród elity włoskich i francuskich perfum. Tylna część skrzydeł, poza dodatkowym efektem estetycznym, została zaprojektowana i zbudowana w celu zwiększenia obszaru kontaktu z powietrzem, a w konsekwencji lepszego rozprzestrzeniania się zapachu w powietrzu (środowisku pojazdu). Możliwość zwiększenia lub zmniejszenia intensywności uwalniania zapachu poprzez odpowiednie otwarcie dysz wentylacji w samochodzie.
30% zapachu została zawarta w pojemniku wewnątrz dyfuzora, co gwarantuje jej trwałość. Nawet z czasie kilku miesięcy, uwalnia łagodnie i stopniowo swoją esencję. Stopniowa dyfuzja zapachu oznacza, że wszystkie zapachy nie są przytłaczające.

Ostrzeżenie: Prezentowany produkt nie jest zabawką, nie nadaje się dla dzieci poniżej 14 lat. Do użytku pod nadzorem osoby dorosłej

Wymiary:
- szerokość - 5,5 cm
- wysokość - 4,2 cm
- długość uchwytu - 3 cm