Weekendowa promocja RABATOWA. 5% na wszystko, w dniach 17 - 18.11

Zapach do samochodu Marta la farfalla - Strawberry 75230-S

  • Waga: 0.5 kg
  • Dostępność: Produkt dostępny
  • Szt.
  • Rabat: -0,90 zł (5 %)
  • (Rabat: -0,73 zł (5 %))
  • Cena netto: 13,89 zł 17,09 zł

Producent: Marta la farfalla - Wyprodukowane we Włoszech

Zapach - Strawberry  - Raj dla fanów truskawek! Soczysty, owocowy zapach, w którym słodkie truskawki mieszają się z aromatem piżma oraz nutami jagód, malin i jeżyn. Kwintesencja lata!

Zastosowanie: zapach dedykowany do stosowania w samochodzie, aczkolwiek ze względu na swój design oraz rodzaj mocowania może być używany także w każdym miejscu, gdzie można go przypiąć (w szafie, na biurku, przy lustrze etc.).

Ekskluzywny dyfuzor zapachowy do samochodów lub pomieszczeń o szlachetnym i długotrwałym działaniu. Zapachy zostały starannie dobrane spośród elity włoskich i francuskich perfum. Tylna część skrzydeł, poza dodatkowym efektem estetycznym, została zaprojektowana i zbudowana w celu zwiększenia obszaru kontaktu z powietrzem, a w konsekwencji lepszego rozprzestrzeniania się zapachu w powietrzu (środowisku pojazdu). Możliwość zwiększenia lub zmniejszenia intensywności uwalniania zapachu poprzez odpowiednie otwarcie dysz wentylacji w samochodzie.
30% zapachu została zawarta w pojemniku wewnątrz dyfuzora, co gwarantuje jej trwałość. Nawet z czasie kilku miesięcy, uwalnia łagodnie i stopniowo swoją esencję. Stopniowa dyfuzja zapachu oznacza, że wszystkie zapachy nie są przytłaczające.

Ostrzeżenie: Prezentowany produkt nie jest zabawką, nie nadaje się dla dzieci poniżej 14 lat. Do użytku pod nadzorem osoby dorosłej

Wymiary:
- szerokość - 5,5 cm
- wysokość - 4,2 cm
- długość uchwytu - 3 cm