Porcelana24 na facebooku
Porcelana24 Instagram
 slide

Cukiernica i mlecznik 0,25 L Trendglas - NOVA 4E.300432

Szt.
  • Waga: 0.6 kg
  • Dostępność: Dostępny (wysyłka do 48h)

Producent: Trendglas Jena ltd. – wszystkie produkty firmy Trendglas wyprodukowane zostały w Niemczech. Najwyższa jakość szkła żaroodpornego oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w produkcji szkła gospodarczego. Surowce wykorzystywane do produkcji szkła pochodzą wyłącznie z Niemiec oraz krajów Unii Europejskiej. Produkcja oparta jest na standardzie ISO 9001:2008

Materiał – szkło żaroodporne, borokrzemowe typu 3.3

Produkty Trendglas wykonane ze szkła żaroodpornego, nie wpływają na zmianę zapachu i smaku przyrządzanych potraw i napojów. Nie zawierają metali ciężkich ani innych toksycznych materiałów, dzięki swojej gładkiej, nieporowatej powierzchni, są szczególnie odpowiednie dla osób cierpiących na alergie. Odporne na niskie i wysokie temperatury znakomicie nadają się do zastosowania w piekarniku i kuchence mikrofalowej, w lodówce i zmywarce, jak również na płycie kuchennej (pod warunkiem, że podgrzwane są wyłącznie płyny). Przy zastosowaniu wyrobów Trendglas można piec, przygotowywać potrawy a także zamrażać. Lekkie, cienkie i czterokrotnie bardziej odporne na uszkodzenia niż zwykłe szkło. 

Pełna oferta firmy Trendglas (kliknij)

Opis:
Zestaw cukiernica i dzbanuszek wykonany z prostego szkła wysokiej jakości. Doskonale pasuje do wszystkich szklanych akcesoriów, znakomicie sprawdzi sie podczas spotkania przy kawie czy herbacie w większym gronie znajomych. Skromny i prosty design ale pełen charakteru. Najbardzie efektownie będzie prezentował się jako uzupełnienie do dzbanków i filiżanek firmy Trendglas.

Najważniejsze cechy:
- cukiernica i dzbanuszek wykonane ze szkła
- szkło odporne na wysoką temperaturę do 450°C, na niską temperaturę do -35°C
- wysoka odporność na nagłe zmiany temperatury przy różnicy temperatury 140°C
- łatwe w utrzymaniu czystości
- szkło można stosować w zmywarce i mikrofalówce
- można stawiać bezpośrednio na kuchence, również gazowej, jeżeli wewnątrz znajduje się tylko ciecz
- instrukcja użytkowania w języku polskim

Wymiary:
Cukiernica:
- pojemność - 250 ml
- wysokość - 78 mm
- szerokość - 118 mm
- głębokość - 60 mm
Mlecznik:
- pojemność - 250 ml
- wysokość - 78 mm
- szerokość - 83 mm
- głębokość - 60 mm