Porcelana24 na facebooku
Porcelana24 Instagram
 slide

Sposób pakowania

By przesyłka dotarła do Ciebie nienaruszona dbamy o to, by przeszła przez kluczowe etapy zabezpieczenia:

 

Zabezpieczenie zewnętrzne

Znaki ostrzegawcze, którymi oklejona zostaje każda przesyłka od nas:

- (uwaga szkło) - informująca o zawartości i wzmagająca ostrożność kuriera przy transporcie.

- ponadto stosujemy znaki kierunkowe (góra), by uniemożliwić transport na innym boku, niż wskazuje nalepka.

- taśma firmowa - nienaruszona gwarantuje, iż na etapie transportu osoby trzecie nie ingerowały w zawartość przesyłki.

- karton - stosujemy wyłącznie grube i wytrzymałe - wykonane z 5-cio warstwowej tektury. W zależności od zakupionego produktu zabezpieczamy go „na cebulkę” czyli karton fabryczny zostaje włożony w karton gruby opisany powyżej.

 

kartony

 

 

Zabezpieczenie wewnętrzne

Opakowania, które wykonane są z tektury cieńszej niż karton zewnętrzny. Ich głównym zadaniem jest chronienie produktu przed naciskiem bądź uderzeniem. Stosujemy:

- przekładki, które oddzielają od siebie produkty wewnątrz opakowania. W przypadku porcelany optymalną ilością danego produktu w opakowaniu jest 6 sztuk. Do ich rozdzielenia stosujemy przekładki papierowe, piankowe lub z tektury falistej,

- stretch - popularną, bardzo elastyczną folię, która stanowi jeden z najistotniejszych produktów stosowanych do zabezpieczenia. Uniemożliwia ona przemieszczanie się produktów w opakowaniu podczas transportu. Połączone nią produkty stają się znacznie wytrzymalsze.

- styropian - głównie na dnie paczki (służy do amortyzacji produktów w kartonie).

- wypełniacz, który stanowi nieodzowny dodatek do każdej przesyłki. Jego zadaniem jest uniemożliwienie przemieszczania się opakowań wewnątrz kartonu. Układamy produkty w kartonie w taki sposób, aby w przypadku zgniecenia rogu czy krawędzi kartonu nie zostały narażone na uszkodzenie, a ewentualne uderzenie podczas transportu zatrzymało się na kartonie, opakowaniu lub wypełniaczu.

 

 

Dlatego jesteśmy pewni, że nasze przesyłki spakowane są pancernie :) i dotrą do Ciebie w całości.