Porcelana24 na facebooku
Porcelana24 Instagram
 slide

Butelka na ocet / oliwę 250 ml Trendglas - 4E.300203

Szt.
  • Waga: 0.2 kg
  • Dostępność: Dostępny (wysyłka do 48h)

Producent: Trendglas Jena ltd. – wszystkie produkty firmy Trendglas wyprodukowane zostały w Niemczech. Najwyższa jakość szkła żaroodpornego oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w produkcji szkła gospodarczego. Surowce wykorzystywane do produkcji szkła pochodzą wyłącznie z Niemiec oraz krajów Unii Europejskiej. Produkcja oparta jest na standardzie ISO 9001:2008

Materiał – szkło żaroodporne, borokrzemowe typu 3.3

Produkty Trendglas wykonane ze szkła żaroodpornego nie wpływają na zmianę zapachu i smaku przyrządzanych potraw i napojów oraz znakomicie nadają się do zastosowania w piekarniku i kuchence mikrofalowej, w lodówce i zmywarce, jak również na płycie kuchennej. Przy zastosowaniu wyrobów Trendglas można piec, przygotowywać potrawy a także zamrażać.

Pełna oferta firmy Trendglas (kliknij)

Opis:
Poręczna karafka na przyprawy płynne takie jak oliwa czy ocet, z praktycznym korkiem, który jednocześnie służy jako lejek. NIezastąpiona w każdej kuchni, dobrze będzie się prezentować również na stole w jadalni. Wytrzymałe szkło, z którego została wykonana ma nieporowatę powierzchnię co sprawia, że nie wpływa na smak czy zapach przechowywanych płynów. Jest również dobra dla alergików, ponieważ nie zawiera metali ciężkich.

Najważniejsze cechy:
- dzbanek wykonany ze szkła, praska ze stali nierdzewnej
- szkło odporne na wysoką temperaturę do 450°C, na niską temperaturę do -31°C
- wysoka odporność na nagłe zmiany temperatury przy różnicy temperatury 140°C
- łatwe w utrzymaniu czystości
- szkło można stosować w zmywarce i mikrofalówce
- instrukcja użytkowania w języku polskim

Wymiary:
- pojemność - 250 ml
- wysokość - 200 mm
- szerokość - 85 mm
- głębokość - 85 mm