Porcelana24 na facebooku
Porcelana24 Instagram

Dzbanek 0,8 L szklany z zaparzaczem plastikowym Trendglas - SOMA+ 4E.106058

  • Szt.
  • Cena netto: 104,07 zł 128,00 zł

Producent: Trendglas Jena ltd. – wszystkie produkty firmy Trendglas wyprodukowane zostały w Niemczech. Najwyższa jakość szkła żaroodpornego oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w produkcji szkła gospodarczego. Surowce wykorzystywane do produkcji szkła pochodzą wyłącznie z Niemiec oraz krajów Unii Europejskiej. Produkcja oparta jest na standardzie ISO 9001:2008

Materiał – szkło żaroodporne, borokrzemowe typu 3.3

Produkty Trendglas wykonane ze szkła żaroodpornego, nie wpływają na zmianę zapachu i smaku przyrządzanych potraw i napojów. Nie zawierają metali ciężkich ani innych toksycznych materiałów, dzięki swojej gładkiej, nieporowatej powierzchni, są szczególnie odpowiednie dla osób cierpiących na alergie. Odporne na niskie i wysokie temperatury znakomicie nadają się do zastosowania w piekarniku i kuchence mikrofalowej, w lodówce i zmywarce, jak również na płycie kuchennej (pod warunkiem, że podgrzwane są wyłącznie płyny). Przy zastosowaniu wyrobów Trendglas można piec, przygotowywać potrawy a także zamrażać. Lekkie, cienkie i czterokrotnie bardziej odporne na uszkodzenia niż zwykłe szkło. 

Pełna oferta firmy Trendglas (kliknij)

Opis:
Elegancki czajnik w opływowym, kulistym kształcie - formą nawiązuje do klasyki, jednak wykonanie jest nowoczesne. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich miłośników herbaty. Funkcjonalny i urzekający prostotą. Pięknie się prezentuje zarówno we wnętrzach nowoczesnych jak i tradycyjnych. Ideanie sprawdzi się przy spotkaniu ze znajomymi jak i wieczorem przy książce. Znakomity pomysł na prezent.

Najważniejsze cechy:
- dzbanek wykonany ze szkła, zaparzacz z tworzywa sztucznego
- szkło odporne na wysoką temperaturę do 450°C, na niską temperaturę do -35°C
- wysoka odporność na nagłe zmiany temperatury przy różnicy temperatury 140°C
- łatwe w utrzymaniu czystości
- szkło można stosować w zmywarce i mikrofalówce
- można stawiać bezpośrednio na kuchence, również gazowej, jeżeli wewnątrz znajduje się tylko ciecz
- instrukcja użytkowania w języku polskim

Wymiary:
- pojemność - 800 ml
- wysokość - 142 mm
- szerokość - 214 mm
- głębokość - 140 mm