Porcelana24 na facebooku
Porcelana24 Instagram

Dzbanek 1,5 L szklany z zaparzaczem stalowym Trendglas - MORA 4E.122003

  • Producent: Trendglas Jena ltd.
  • Waga: 1.7 kg
  • Dostępność: Dostępny (wysyłka do 48h)
  • Szt.
  • Cena netto: 132,52 zł 163,00 zł

Producent: Trendglas Jena ltd. – wszystkie produkty firmy Trendglas wyprodukowane zostały w Niemczech. Najwyższa jakość szkła żaroodpornego oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w produkcji szkła gospodarczego. Surowce wykorzystywane do produkcji szkła pochodzą wyłącznie z Niemiec oraz krajów Unii Europejskiej. Produkcja oparta jest na standardzie ISO 9001:2008

Materiał – szkło żaroodporne, borokrzemowe typu 3.3

Produkty Trendglas wykonane ze szkła żaroodpornego, nie wpływają na zmianę zapachu i smaku przyrządzanych potraw i napojów. Nie zawierają metali ciężkich ani innych toksycznych materiałów, dzięki swojej gładkiej, nieporowatej powierzchni, są szczególnie odpowiednie dla osób cierpiących na alergie. Odporne na niskie i wysokie temperatury znakomicie nadają się do zastosowania w piekarniku i kuchence mikrofalowej, w lodówce i zmywarce, jak również na płycie kuchennej (pod warunkiem, że podgrzwane są wyłącznie płyny). Przy zastosowaniu wyrobów Trendglas można piec, przygotowywać potrawy a także zamrażać. Lekkie, cienkie i czterokrotnie bardziej odporne na uszkodzenia niż zwykłe szkło. 

Pełna oferta firmy Trendglas (kliknij)

Opis:
Połączenie funkcjonalności i elegancji. Ciekawy design tego dzbanka będzie zwracał uwagę każdego gościa. Idealny na spotkania towarzyskie dzięki swej dużej pojemności oraz możliwości dopasowania podgrzewacza. Praktyczny zaparzacz oddzieli fusy od naparu, który przy nalewaniu będzie klarowny i aromatyczny. Kształt przywiedzie na myśl klepsydrę - czas miło spędzony wśród przyjaciół.

Najważniejsze cechy:
- dzbanek wykonany ze szkła, zaparzacz ze stali nierdzewnej
- szkło odporne na wysoką temperaturę do 450°C, na niską temperaturę do -35°C
- wysoka odporność na nagłe zmiany temperatury przy różnicy temperatury 140°C
- łatwe w utrzymaniu czystości
- szkło można stosować w zmywarce i mikrofalówce
- można stawiać bezpośrednio na kuchence, również gazowej, jeżeli wewnątrz znajduje się tylko ciecz
- instrukcja użytkowania w języku polskim

Wymiary:
- pojemność - 1500 ml
- wysokość - 225 mm
- szerokość - 145 mm
- głębokość - 155 mm