Porcelana24 na facebooku
Porcelana24 Instagram

Dzbanek 1 L szklany z podgrzewaczem Trendglas - ILLOS 4E.121006

  • Rabat: -32,10 zł (10 %)
  • (Rabat: -26,10 zł (10 %))
  • 288,90 zł
  • Cena netto: 234,88 zł
  • Historia ceny
Szt.
  • Waga: 1.3 kg
  • Dostępność: Dostępny (wysyłka do 48h)

Producent: Trendglas Jena ltd. – wszystkie produkty firmy Trendglas wyprodukowane zostały w Niemczech. Najwyższa jakość szkła żaroodpornego oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w produkcji szkła gospodarczego. Surowce wykorzystywane do produkcji szkła pochodzą wyłącznie z Niemiec oraz krajów Unii Europejskiej. Produkcja oparta jest na standardzie ISO 9001:2008

Materiał – szkło żaroodporne, borokrzemowe typu 3.3

Produkty Trendglas wykonane ze szkła żaroodpornego, nie wpływają na zmianę zapachu i smaku przyrządzanych potraw i napojów. Nie zawierają metali ciężkich ani innych toksycznych materiałów, dzięki swojej gładkiej, nieporowatej powierzchni, są szczególnie odpowiednie dla osób cierpiących na alergie. Odporne na niskie i wysokie temperatury znakomicie nadają się do zastosowania w piekarniku i kuchence mikrofalowej, w lodówce i zmywarce, jak również na płycie kuchennej (pod warunkiem, że podgrzwane są wyłącznie płyny). Przy zastosowaniu wyrobów Trendglas można piec, przygotowywać potrawy a także zamrażać. Lekkie, cienkie i czterokrotnie bardziej odporne na uszkodzenia niż zwykłe szkło. 

Pełna oferta firmy Trendglas (kliknij)

Opis:
Stylowy dzbanek z podgrzewaczem w kształcie klasycznych czajniczków, skrywa w sobie nowoczesny detal. Ciekawy design, nagrodzony iF DESIGN AWARD w 2016 roku. Projektanci zastosowali nowatorski pomysł i umieścili w czajniku szklany stożek tworzący pustą przestrzeń, w której chowa się świeczka umieszczona na podgrzewaczu. Otwór w pokrywie umożliwia dopływ tlenu, dzięki czemu świeczka nie gaśnie. Całość sprawia wyjątkowe wrażenie i wpowadza ciepły nastrój przy każdej okazji.

Najważniejsze cechy:
- dzbanek wykonany ze szkła, podgrzewacz ze stali nierdzewnej
- szkło odporne na wysoką temperaturę do 450°C, na niską temperaturę do -31°C
- wysoka odporność na nagłe zmiany temperatury przy różnicy temperatury 140°C
- łatwe w utrzymaniu czystości
- szkło można stosować w zmywarce i mikrofalówce
- instrukcja użytkowania w języku polskim

Wymiary:
- pojemność - 1000 ml
- wysokość - 154 mm
- szerokość - 156 mm
- głębokość - 227 mm