Porcelana24 na facebooku
Porcelana24 Instagram

Garnitur do kawy na 12 osób (39 el.) Ćmielów - Bolero 0001 Klara

  • Rabat: -50,33 zł (7 %)
  • (Rabat: -40,92 zł (7 %))
  • 668,67 zł
  • Cena netto: 543,63 zł
  • Historia ceny
Kpl.
  • Waga: 20 kg
  • Dostępność: Dostępny (wysyłka do 48h)

Przedstawiamy wyjątkowy zestaw do serwowania kawy, który został wykonany z wysokiej jakości porcelany przez renomowaną polską fabrykę porcelany Ćmielów. Ten elegancki garnitur, o nazwie Bolero Klara, nie tylko zapewnia doskonałe doświadczenie podczas serwowania kawy, ale również stanowi piękną ozdobę na Twoim stole.

Zestaw składa się z imbryka, cukiernicy, dzbanuszka na mleko, 12 filiżanek ze spodkami i 12 talerzyków deserowych, które zapewniają kompletny zestaw do serwowania kawy dla 12 osób. Każdy element został starannie wykonany z porcelany, co gwarantuje trwałość i elegancję.

Zestaw Bolero Klara wyróżnia się swoim minimalistycznym stylem, bez dodatkowych dekoracji. Czysta biel porcelany podkreśla prostotę i elegancję każdego elementu. Ta klasyczna estetyka sprawia, że zestaw pasuje do różnych wnętrz i stylów dekoracyjnych.

Niezwykła funkcjonalność zestawu Bolero Klara również przyciąga uwagę. Każdy element jest odpowiednio zaprojektowany, aby ułatwić serwowanie i picie kawy. Ponadto, cały zestaw jest zmywarkowy i nadaje się do użycia w mikrofalówce, co zapewnia wygodę podczas codziennego użytkowania.

 
Producent: PFP "Ćmielów" i "Chodzież" S.A. - Od 3 czerwca 2013 r. Zakłady Porcelany „Ćmielów” Sp. z o.o. i Porcelana „Chodzież” S.A. tworzą wspólnie Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A.
Produkt do zmywarki i mikrofalówki / na sztuki (kliknij)
Fason - Bolero dek. 0001 Klara
 
SKŁAD:
Imbryk – 1,45 L1 szt.
Cukiernica – 0,3 L1 szt.
Dzbanuszek – 0,35 L1 szt.
Filiżanka ze spodkiem – 0,23 L / 14,5 cm12 / 12 szt.
Talerz deserowy – 19 cm – 12 szt.
 
Zdjęcie poglądowe jest aranżowane i nie należy sugerować się dodatkami i elementami dekoracyjnymi widocznymi na zdjęciu. Dokładny skład oferowanego produktu widoczny jest w opisie.