Porcelana24 na facebooku
Porcelana24 Instagram
 slide

Garnitur do kawy na 12 osób (39el) Chodzież - Fryderyka Złota Ecru 3617

Kpl.
  • Waga: 20 kg
  • Obserwuj produkt:
  • Dostępność: Dostępny (wysyłka do 48h)
Producent: PFP "Ćmielów" i "Chodzież" S.A. - Od 3 czerwca 2013 r. Zakłady Porcelany „Ćmielów” Sp. z o.o. i Porcelana „Chodzież” S.A. tworzą wspólnie Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A.
 
Fryderyka Złota Linia to powrót kultowej porcelany Krzysztof w oryginalnej formie i wykończeniu.
Kolekcja Fryderyka Złota Linia to kontynuacja tradycji Fryderyki Białej - wzbogacona o ręcznie wykonane złote zdobienia oraz odcień ecru. Nawiązująca do barokowego stylu, wyróżnia się roślinnym ornamentem przywodzącym na myśl płaskorzeźbę. Kolekcja ta jest niezwykłą podróżą w czasie, a staranne wykonanie każdego elementu jest symbolem trwałości, który zachwyca i inspiruje nowe pokolenia.
 
Garnitur do kawy na 12 osób, składający się z 39 wyjątkowych elementów, wpasuje się w każdą zastawę i wystrój. Delikatne filiżanki, smukły dzbanek i dekoracyjne talerze, dzięki klasycznej białej porcelanie i złotemu wykończeniu stały się synonimem elegancji współczesnych czasów. 
 
Produkt Zestaw NIE do zmywarki i mikrofalówki / na sztuki (kliknij)
Fason – Fryderyka 3617 złota linia ecru
 
SKŁAD:
Imbryk – 1,2 L1 szt
Cukiernica – 0,25 L1 szt
Dzbanuszek – 0,3 L1 szt
Filiżanka ze spodkiem – 0,2 L12 / 12  szt
Talerz deserowy – 17 cm – 12 szt
 
Zdjęcie poglądowe jest aranżowane i nie należy sugerować się dodatkami i elementami dekoracyjnymi widocznymi na zdjęciu. Dokładny skład oferowanego produktu widoczny jest w opisie.