Porcelana24 na facebooku
Porcelana24 Instagram

Komplet 2 filiżanek ze spodkiem 0,12 L Pip Studio - Blushing Birds Red 51BB.004.094

Kpl.
  • Waga: 0.7 kg
  • Dostępność: Dostępny (wysyłka do 48h)
Producent: Pip Studio - Holenderska ekskluzywna marka ręcznie zdobionej wysokiej jakości porcelany i dodatków. "Happy products for happy people".
Produkt  NIE do zmywarki i mikrofalówki / na sztuki (kliknij)
Fason – Blushing Birds
Kolor - Czerwony
 
Wschód spotyka się z Zachodem w tej niespotykanej kolekcji. Wpływy z obu kultur kreują ekscytujące nowe kontrasty. Tropikalne ptaki i inne egzotyczne gatunki zostały skomponowane z klasycznymi wzorami.Całość tworzy niezwykłą kompozycję, która wprowadzi powiew świeżości oraz delikatności na każdym stole. Z połączenia ręcznego wykonania z innowacyjną technologią powstają nowoczesne klasyki, które będą zwracać na siebie uwagę. Różne warianty kolorystyczne, które można łączyć ze sobą w ciekawe zestawienia, ożywią każde wnętrze i stworzą niepowtarzalną, radosną atmosferę.  
 
Zestaw posiada piękne, kolorowe pudełko, dzięki któremu komplet będzie idealnym prezentem na każdą okazję.
 
Wymiary:
- pojemność - 120 ml
- średnica - 6,5 cm
- wysokość - 5 cm
- wielkość spodka - 12,5 cm
 
Marka Pip Studio została założona w 2007 roku przez Anke van der Endt, zwaną Pip. Postanowiła stworzyć własną markę gdy nie znalazła na rynku produktów, które przypadłyby jej do gustu. Inspiracji szuka wszędzie, a jej oko do detali, specjalne wykończenia i warstwowo nakładane wzory wnoszą wiele blasku i radości w codzienność. Anke zawsze podnosi poprzeczkę, stawia na najlepszą jakość materiałów i jak najlepsze wykonanie. Nie kieruje się modą, trendami ani zyskiem - tworzy to co sama lubi i uważa za piękne.
W 2016 roku zespół Pip Studio rozrósł się do 10 osób, wszyscy to utalentowani twórcy i projektanci, współpracujący by wykonać wyjątkowe produkty. Efekty tej współpracy to niezwykłe przedmioty, zdobione ręcznie malowaną kalką, z dbałością o szczegóły i wysoką jakość końcowego produktu.