Porcelana24 na facebooku
Porcelana24 Instagram
 slide

Komplet szklanek 345 ml (4 szt.) Pasabahce - Timeless gold 1D.TIMG.722241

Szt.
  • Waga: 1.5 kg
  • Dostępność: Dostępny (wysyłka do 48h)

Producent: Pasabahce - Turecka firma Pasabahce jest światowym liderem w produkcji szkła gospodarczego i stołowego. Dużą zaletą produktów Pasabahce jest wysoka odporność na uderzenia i zarysowania. Wszystkie produkty dopuszczone są do kontaktu z żywnością.
Materiał: szkło

Teraz i Ty, możesz sobie pozwolić na odrobinę elegancji! Szklanki Pasabahe posiadają piękny wzór imitujący kryształ w świetnej cenie! 

Kieliszki te to prawdziwa oda luksusowi i elegancji. Ich geometryczny kształt łączy się z błyszczącym złotym rantem, tworząc efektowny kontrast, który zachwyca zarówno wzrokiem, jak i dotykiem.

Każdy kieliszek to jak dzieło sztuki, gdzie precyzyjnie wyrzeźbione wzory zdobią kryształową powierzchnię. Złoty rant dodaje imponującego wykończenia, podkreślając wyjątkowy charakter tych szklanek. To nie tylko naczynia do podawania napojów, to prawdziwa ozdoba każdego przyjęcia i doskonały sposób na podkreślenie wyjątkowych okazji. Te kieliszki emanują luksusem i doskonałym gustem, przyciągając uwagę i dodając blasku każdemu spotkaniu.

Opis:
- pojemność - 345 ml
-
wysokość - 9,6 cm
- ś
rednica górna - 8,5 cm