Porcelana24 na facebooku
Porcelana24 Instagram

Komplet sztućców 24 cz. na 6 osób PINTINOX - Synthesis Treasure Titanium (3,0 mm) - drewniana kaseta 23.15C0.S091.K24

Kpl.
  • Waga: 2 kg
  • Dostępność: Dostępny (wysyłka do 48h)

Producent: Pintinox (made in Italy) lider na rynku producentów sztućców od 1929 roku. Oferuje sztućce w stylu klasycznym oraz nowoczesnym. Szeroka oferta wysokiej jakości produktów sprosta każdym potrzebom.

Wysokiej jakości sztućce w całości wyprodukowane we Włoszech, wykonane ze stali pochodzącej z włoskich hut. Produkty w wysokim gatunku, nie tylko pięknie się prezentują, zwracają również uwagę grubością stali. Jeżeli poszukujesz produktów wysokogatunkowych wytworzonych w Europie, jest to idealny wybór - jakość połączona z niezawodnością, ciekawy design z przystępną ceną.

Linia – Synthesis (cała kolekcja - kliknij)

Wykończenie - Treasure Titanium

Model Synthesis to połączenie linii i okręgów, które tworzą nowoczesne kształty pasujące do współczesnego designu porcelany i dodatków. Komplet w wersji ekskluzywnej został pokryty warstwą w kolorze tytanu i wykończony na wysoki połysk nadając sztućcom unikatowy wygląd.

Warstwa wykończenia została nałożona na specjalnie wyselekcjonowany wyrób metodą PVD, co sprawia, że końcowy produkt oprócz doskonałego wyglądu odznacza się również wysoką twardością, trwałością i odpornością na ścieranie i korozję. Zabiegi te nie zmieniają wysokiej jakości końcowego produktu. Bardzo wygodne w użytkowaniu dzięki znaczącej grubości stali, będą stanowić niezwykle wyrafinowaną ozdobę stołu. Jakość dorównuje formie - wysoka jakość materiału i wykonania, sztućce są niezwykle higieniczne, odporne na korozję oraz kwasy zawarte w jedzeniu. Na długo zachowają swój idealny wygląd i właściwości dzięki czemu nadają się na prezent.

Opis: 
- wykonane ze stali nierdzewnej 18/10
- pokryte warstwą w kolorze tytanu metodą PVD
- grubość - 3 mm
- nadaje się do mycia w zmywarkach

SKŁAD: 
Nóż obiadowy – 22,5 cm - 6 szt.
Widelec obiadowy – 21,2 cm – 6 szt.
Łyżka obiadowa – 21 cm – 6 szt.
Łyżeczka do herbaty / kawy – 14,8 cm – 6 szt.
Opakowanie: drewniana kaseta

Zdjęcie poglądowe jest aranżowane i nie należy sugerować się dodatkami i elementami dekoracyjnymi widocznymi na zdjęciu.