Porcelana24 na facebooku
Porcelana24 Instagram

Komplet sztućców 75 cz. na 12 osób PINTI1929 - Bramante - drewniana kaseta 23.0780.S095.K75

Kpl.
  • Dostępność: Dostępny (wysyłka do 48h)
    Darmowa dostawa

Producent: Pintinox (made in Italy) lider na rynku producentów sztućców od 1929 roku. Oferuje sztućce w stylu klasycznym oraz nowoczesnym. Szeroka oferta wysokiej jakości produktów sprosta każdym potrzebom. Marka PINTI1929 reprezentuje najbardziej prestiżowe modele w ofercie tego producenta.

Wysokiej jakości sztućce w całości wyprodukowane we Włoszech, wykonane ze stali pochodzącej z włoskich hut. Produkty w wysokim gatunku, nie tylko pięknie się prezentują, zwracają również uwagę grubością stali. Jeżeli poszukujesz produktów wysokogatunkowych wytworzonych w Europie, jest to idealny wybór - jakość połączona z niezawodnością, ciekawy design z przystępną ceną.

Linia – Bramante (cała kolekcja - kliknij)

Wykończenie - wysoki połysk

Wyzwanie jakim jest definiowanie piękna przy kutych sztućcach doprowadziło projektantów do stworzenia linii Bramante. Najpiękniejsze sztućce smukłe i zwężające się w formie, perfekcyjna stylizacja zaprojektowana dzięki wiedzy praktycznej. Doskonały produkt łączący w sobie idealny wygląd i funkcjonalność. Wysoka jakość i wykonanie końcowego produktu sprawia, że jest on odporny na korozję oraz kwasy zawarte w jedzeniu. Perfekcyjnie dopasują się do nowoczesnych stylizacji, podkreślą również zastawę w stylu klasycznym. Dzięki swym łagodnym limiom i wysokiemu połyskowi będą uniwersalnym prezentem na każdą okazję.

Opis: 
- wykonane ze stali nierdzewnej 18/10
- sztućce kute
- nadaje się do mycia w zmywarkach

SKŁAD: 
Nóż obiadowy - 23,5 cm – 12 szt.
Widelec obiadowy - 21,1 cm – 12 szt.
Łyżka obiadowa - 20,8 cm – 12 szt.
Nóż deserowy - 21,3 cm – 12 szt.
Widelec deserowy - 18,4 cm – 12 szt.
Łyżeczka do herbaty / kawy - 15,5 cm - 12 szt.
Łyżka do serwowania – 23,8 cm - 1 szt.
Widelec do serwowania - 24 cm – 1 szt.
Łyżka wazowa – 27,2 cm - 1 szt.
Opakowanie: drewniana kaseta