Porcelana24 na facebooku
Porcelana24 Instagram
 slide

Serwis obiadowy na 12 osób (42 el.) Waza - Ambasador Gracja WA-151

Kpl.
  • Obserwuj produkt:
  • Dostępność: Dostępny (wysyłka do 48h)
    Darmowa dostawa
Producent: PPH „WAZA” S.C. - WAZA to firma zajmująca się zdobieniem Polskiej porcelany już od 1990 r. Celem tego producenta jest dostarczanie produktów polskich przede wszystkim bardzo dobrej jakości, zgodnie z potrzebami i życzeniami Klienta. Wszystkie dekoracje charakteryzują się subtelnością, a jednocześnie podążają za trendami w modzie. 

Nasza elegancka zastawa WA-161 posiada klasyczny fason, który wprowadzi na Twój stół niezwykły urok i styl. Wzbogacona o nowoczesny akcent waza, zaskakuje ciekawym kształtem uchwytu, nadającym całości unikalnego charakteru.
 
Zdobienie tego serwisu to wyjątkowa kompozycja klasyki i elegancji. Na delikatnym, białym tle porcelany widnieje subtelny wzór, który zachwyca swoją prostotą i urokiem. Białe zdobienie, choć subtelne, przyciąga wzrok swoją finezją i delikatnością. Jest to idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie minimalistyczny, ale równocześnie elegancki design. 
Aby podkreślić wyjątkowość wzoru, zastawa została otoczona złotą linią, która nadaje jej wyrafinowanego wyglądu. Złote wykończenie dodaje serwisowi luksusowego akcentu.
 

Produkt – Porcelana 

Do zmywarki: Tak

Do mikrofalówki: Nie

Dekoracja: WA-151 Gracja

Fason: Okrągły

SKŁAD:
Talerz płytki – 26 cm12 szt.
Talerz głęboki– 22,5 cm12 szt.
Talerz deserowy – 19 cm12 szt.
Waza – 2,7 L1 szt.
Sosjerka – 0,3 L – 1 szt.
Salaterka – 20 cm2 szt.
Półmisek - 32 cm2 szt.

 

Zdjęcie poglądowe jest aranżowane i nie należy sugerować się dodatkami i elementami dekoracyjnymi widocznymi na zdjęciu. Dokładny skład oferowanego produktu widoczny jest w opisie.