Porcelana24 na facebooku
Porcelana24 Instagram
 slide

Serwis obiadowy na 6 osób (25 el.) Ćmielów - Astra G904 Meander

Kpl.
  • Waga: 16 kg
  • Dostępność: Dostępny (wysyłka do 48h)
Producent: PFP "Ćmielów" i "Chodzież" S.A. - Od 3 czerwca 2013 r. Zakłady Porcelany „Ćmielów” Sp. z o.o. i Porcelana „Chodzież” S.A. tworzą wspólnie Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A.
 
Porcelana z zielonymi wzorami i złotymi dodatkami to wyjątkowo elegancki i stylowy wybór, który może być używany do ozdobienia wnętrza lub serwowania podczas specjalnych okazji. Taki fason porcelany jest znany ze swojej finezji i luksusowego wyglądu, który może dodatkowo podkreślić charakterystyczne cechy wzoru i kolorystyki.
 
Kiedy połączysz te dwie cechy - zielone wzory i złote akcenty - otrzymasz efektowną kompozycję, która może przyciągnąć uwagę i dodać wyjątkowego charakteru każdemu miejscu, gdzie będzie wykorzystywana. Taka porcelana może być idealnym wyborem na elegancki obiad w gronie bliskich, ekskluzywną kolację lub jako ozdoba w wystroju wnętrza, przyciągając wzrok i nadając pomieszczeniu wyjątkowej atmosfery.

Produkt - NIE do zmywarki i mikrofalówki / na sztuki (kliknij)
 
Fason - Astra dek. G904
 

SKŁAD:
Talerz płytki – 27 cm6 szt.
Talerz głęboki – 22,5 cm6 szt.
Talerz deserowy – 19 cm6 szt.
Waza – 3,0 L – 1 szt.
Sosjerka – 0,5 L – 1 szt.
Salaterka – 23 cm1 szt.
Salaterka – 26 cm1 szt.
Półmisek - 24 cm1 szt.
Półmisek - 28 cm1 szt.
Półmisek - 33 cm – 1 szt.

Zdjęcie poglądowe jest aranżowane i nie należy sugerować się dodatkami i elementami dekoracyjnymi widocznymi na zdjęciu. Dokładny skład oferowanego produktu widoczny jest w opisie.