Porcelana24 na facebooku
Porcelana24 Instagram
 slide

Zestaw do kawy dla 1 osoby (3el) Ćmielów - Jenny Pierrot G889

Kpl.
  • Waga: 2 kg
  • Obserwuj produkt:
  • Dostępność: Dostępny (wysyłka do 48h)
Producent: PFP "Ćmielów" i "Chodzież" S.A. - Od 3 czerwca 2013 r. Zakłady Porcelany „Ćmielów” Sp. z o.o. i Porcelana „Chodzież” S.A. tworzą wspólnie Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A.
Produkt do zmywarki i nie do mikrofalówki / pełna kolekcja (kliknij)
Fason - Kolekcja Jenny PIERROT - unikatowe połączenie złota, czerni i bieli. Dzięki geometrycznym kształtom i symetrycznym wzorom kolekcja nawiązuje do futuryzmu – nurtu, który odegrał ważną rolę w rozwoju sztuki XX wieku. Pomieszanie trzech odmiennych elementów, które jednak pasują do siebie, nawiązuje do najnowszych trendów. Kolekcja elegancję zawdzięcza unikalnemu połączeniu stylu, kolorystyki i wzornictwa. Każda filiżanka w kolekcji jest inna, można więc dowolnie łączyć wybrane zestawy. Kawa czy herbata podana w tych filiżankach umili każde spotkanie lub wolne chwile.  Dzięki ładnemu opakowaniu komplet będzie doskonałym prezentem.
 
SKŁAD:
Filiżanka – 0,25 L – 1 szt
Spodek -  15,7 cm1 szt
Talerz deserowy -  19 cm – 1 szt
opakowanie prezentowe
 
W oferowanym komplecie elementy są różnie dekorowane (każdy inaczej) zgodnie ze zdjęciem głównym.
 
Zdjęcie poglądowe jest aranżowane i nie należy sugerować się dodatkami i elementami dekoracyjnymi widocznymi na zdjęciu. Dokładny skład oferowanego produktu widoczny jest w opisie.