Porcelana24 na facebooku
Porcelana24 Instagram

Komplet sztućców 24 cz. na 6 osób PINTI1929 - Alberi d’inverno (3,5 mm) - pudełko 23.0410.7091.K24

Kpl.
  • Waga: 3 kg
  • Dostępność: Dostępny (wysyłka do 48h)

Producent: Pintinox (made in Italy) lider na rynku producentów sztućców od 1929 roku. Oferuje sztućce w stylu klasycznym oraz nowoczesnym. Szeroka oferta wysokiej jakości produktów sprosta każdym potrzebom. Marka PINTI1929 reprezentuje najbardziej prestiżowe modele w ofercie tego producenta.

Wysokiej jakości sztućce w całości wyprodukowane we Włoszech, wykonane ze stali pochodzącej z włoskich hut. Produkty w wysokim gatunku, nie tylko pięknie się prezentują, zwracają również uwagę grubością stali. Jeżeli poszukujesz produktów wysokogatunkowych wytworzonych w Europie, jest to idealny wybór - jakość połączona z niezawodnością, ciekawy design z przystępną ceną.

Linia – Alberi d’inverno (cała kolekcja - kliknij)

Wykończenie - wysoki połysk

Nowoczesny design tych sztućców zwróci uwagę na każdym stole. Kształty zainspirowane elegancją drzew w okresie zimowym wprowadzą na nasz stół niekonwencjonalny klimat, prowokując pomysłowe aranżacje. Komplet łączy w sobie innowacyjność i jakość. Wykonane z materiału wysokiej jakości o dużej grubości. Odporne na korozję i higieniczne spełnią oczekiwania wszystkich odważnych użytkowników. Stanowią doskonały pomysł na prezent.

Opis: 
- wykonene ze stali nierdzewnej 18/0 (nie zawiera niklu, polecana dla alergików)
- grubość - 3,5 mm
- nadaje się do mycia w zmywarkach

SKŁAD: 
Nóż obiadowy – 22 cm - 6 szt.
Widelec obiadowy – 22 cm 6 szt.
Łyżka obiadowa – 22 cm 6 szt.
Łyżeczka do herbaty / kawy – 16,2 cm 6 szt.
Opakowanie: pudełko