Komplet sztućców 24 cz. na 6 osób PINTINOX - Florence Gold - pudełko 23.26LO.7091.K24

  • Producent: Pintinox S.p.A.
  • Waga: 2 kg
  • Dostępność: Produkt dostępny
  • Kpl.
  • Cena netto: 259,35 zł 319,00 zł

Producent: Pintinox (made in Italy) lider na rynku producentów sztućców od 1929 roku. Oferuje sztućce w stylu klasycznym oraz nowoczesnym. Szeroka oferta wysokiej jakości produktów sprosta każdym potrzebom.

Wysokiej jakości sztućce w całości wyprodukowane we Włoszech, wykonane ze stali pochodzącej z włoskich hut. Produkty w wysokim gatunku, nie tylko pięknie się prezentują, zwracają również uwagę grubością stali. Jeżeli poszukujesz produktów wysokogatunkowych wytworzonych w Europie, jest to idealny wybór - jakość połączona z niezawodnością, ciekawy design z przystępną ceną.

Linia – Florence

Wykończenie - Treasure Gold

Linia Florence to piękne smukłe i wydłużone kształty sztućców. Wykwintne i bogate, ale nie przeładowane dekoracjami, dzięki czemu doskonale wzbogacą każdą aranżację stołu niezależnie od stylu. Komplet w wersji ekskluzywnej został pokryty warstwą w kolorze złota i wykończony na wysoki połysk nadając sztućcom niezwykle wystawny wygląd.

Warstwa wykończenia została nałożona na specjalnie wyselekcjonowany wyrób metodą PVD, co sprawia, że końcowy produkt oprócz doskonałego wyglądu odznacza się również wysoką twardością, trwałością i odpornością na ścieranie i korozję. Zabiegi te nie zmieniają wysokiej jakości końcowego produktu. Doskonale uzupełnią wystawioną porcelanę podkreślając aranżację jak biżuteria, uświetniając każde spotkanie. Prezentują wysoką jakość materiału i wykonania, niezwykle higieniczne, odporne na korozję oraz kwasy zawarte w jedzeniu. Dzięki swym łagodnym liniom i wysokiemu połyskowi będą uniwersalnym a zarazem wykwintnym prezentem na każdą okazję.

Opis: 
- wykonane ze stali nierdzewnej 18/10
- pokryte warstwą w kolorze złota metodą PVD
- grubość  mm
- nadaje się do mycia w zmywarkach

SKŁAD: 
Nóż obiadowy – 23 cm - 6 szt.
Widelec obiadowy – 20,4 cm – 6 szt.
Łyżka obiadowa – 20 cm – 6 szt.
Łyżeczka do herbaty / kawy – 16,2 cm – 6 szt.
Opakowanie: pudełko