Dyfuzor zapachowy Kubik 80 ml Clem-Goa - Ambra i szafran 227AS

  • Producent: GOA
  • Waga: 0.5 kg
  • Dostępność: Produkt dostępny
  • Szt.
  • Cena netto: 32,52 zł 40,00 zł

Producent: Clem-Goa
Seria – Kubik
Zapach - Ambra i szafran - Purpurowe refleksy ambry i szafranu przenoszą nas w inne rejony świata. Inny świat, który z balsamów i żywic czerpie swój tajemniczy powab.
              Nuta głowy: zielona mandarynka
              Nuta serca: szafran
              Nuta głębi: ambra

Kształt - szklany sześcian
Pojemność - 80 ml
Czas działania - 4-5 tygodni

Piękny zapach na kilka miesięcy. Bez ognia, dymu i wosku. Idealnie prezentuje się w każdym wnętrzu i nie wymaga obsługi. Wspaniały efekt bez skutków ubocznych. Idealny do salonu, sypialni czy łazienki.

Opis: 
- Nie ma płomienia (ognia) oraz ciepła - w przeciwieństwie do świec nasze karafki nie potrzebują ognia aby działać więc nie musisz się martwić o bezpieczeństwo. Karafki są bezpieczną alternatywą dla świec.
- Nie musisz "włączać i wyłączać" - świece jak również inne odświeżacze powietrza działają tylko gdy są zapalone lub włączone. Karafki działają non-stop i nie potrzebujesz pamiętać aby je włączyć.
- Nie dymią - zapach uwalniany przez świece jest przyjemny ale dym jaki powstaje przy paleniu już do przyjemnych nie należy.
- Nie ma wosku i bałaganu - kadzidełka podczas palenia dają popiół, świece roztopiony wosk a nasze karafki nie pozostawiają żadnych efektów ubocznych.

Instrukcja obsługi:
- Długość "życia" zapachu zależy od wielkości pomieszczenia i cyrkulacji powietrza.
- Do karafki z perfumem należy włożyć patyczki rotangu i ułożyć z nich kształtny "bukiet". Poprzez patyczki zapach wydostaje się na zewnątrz na zasadzie kapilarności. Patyczki będą powoli nasączać się i rozsnuwać w powietrzu przyjemną, subtelną woń, pozwalającą cieszyć się nią przez kilka miesięcy.
- Dla wzmocnienia intensywności doznań, co pewien czas można obrócić patyczki.
- Karafki z perfumem po włożeniu do środka patyczków rotangu osiągają pełną wydajność po 1 dniu, jest to czas potrzebny na nasączenie patyczków.