UWAGA zmiana godzin pracy
biuro sprzedaży wysyłkowej / sklep stacjonarny w Markach, jest czynny w g. 8-16 od pn-pt, sob nieczynne | sklep w Warszawie, jest nieczynny
Do niedzieli 5.04 g. 23:59 RABAT do -10%, do Świąt paczkomaty InPost 9,99zł
Postaw na Porcelana24.pl i wspieraj polskich producentów.

Godziny dostaw

 

Wszystkie przesyłki dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS

 
Standardowa dostawa:
- od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00,
- pełne ubezpieczenie przesyłki,
- gwarancja dostawy,
- powiadomienie mailowe o wysyłce,
- możliwość śledzenia przesyłki na podstawie listu przewozowego,

- aż 3 próby doręczenia.

 

Nie wymagamy sprawdzenia przesyłki przy odbiorze, dlatego polecamy byś w zamówieniu podał adres, pod którym Ty lub ktoś przez Ciebie wyznaczony będzie dostępny w standardowych godzinach dostawy.

 
 
Niestandardowa dostawa.

Jeżeli dostawa w standardowych godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku nie jest możliwa, proponujemy Ci dwie możliwości:

1) UPS Acces point - punkt wysyłkowy - np. sklep spożywczy lub stacja benzynowa, który służy jako dogodnie zlokalizowany punkt dostarczania i odbioru przesyłek UPS.

Specjalnie dla Ciebie możemy nadać przesyłkę z odbiorem w punkcie Access Point w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania. Dodatkowym plusem takiego rozwiązania jest to, że możesz odebrać stamtąd przesyłkę w godzinach otwarcia danego punktu, czyli poza standardowymi 8-16.

Sprawdź najbliższy punkt Access point twojego miejsca zamieszkania: https://www.ups.com/dropoff?loc=pl_PL

 

2) Przy każdym zamówieniu dostaniesz od nas numer listu przewozowego, na podstawie którego możesz skontaktować się z UPS i indywidualnie ustalić termin dostawy.