Porcelana24 na facebooku
Porcelana24 Instagram
 slide

Patelnia stalowa z powłoką ceramiczną 24 cm Gerlach - Solid Lite 344R

Szt.
Niedostępny

Producent: Gerlach S.A.

Opis:  SOLID - Patelnie stalowe z powłoką ceramiczną to innowacyjne produkty, przygotowane w taki sposób aby potrawy mogły być intensywnie smażone bez ryzyka przypalenia. Na patelni SOLID możemy smażyć przy użyciu małej ilości tłuszczu, dzięki czemu przygotowywanie zdrowych i małokalorycznych dań jest jeszcze przyjemniejsze i łatwiejsze. Trójwarstwowa powłoka nieprzywierającą ILAG Ultimate Durit Pro ® wzmocniona domieszką ceramiczną, która jest wyjątkowo twarda oraz odporna na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne sprawia, że potrawy nie przywierają do dna patelni. ILAG Ultimate Durit Pro nie zawiera szkodliwych substancji, takich jak związki niklu, metali ciężkich i PFOA. Ponadto, ta wyjątkowo szczelna i gładka powłoka jest łatwa w ręcznym czyszczeniu.

Grube, stalowe dno zapewnia równomierną dystrybucję ciepła, co wpływa na efektywność gotowania oraz pozwala na krótsze i energooszczędne smażenie. Dzięki wbudowanemu pełnemu dyskowi aluminiowemu na indukcję (technologia Full Induction), patelnia Solid doskonale wykorzystuje potencjał kuchenek indukcyjnych, zapewniając szybsze przyrządzanie potraw. Ponadto, produkt nadaje się również do stosowania na innych rodzajach kuchenek: gazowej, elektrycznej i ceramicznej, jak i w piekarniku.

Wygodny i ergonomiczny uchwyt nie nagrzewa się i gwarantuje komfort użytkowania podczas smażenia w wysokich temperaturach.
Powierzchnia zewnętrzna wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10

Zalecenia producenta:

- Przed pierwszym użyciem umyj patelnię i natłuść oliwą z oliwek lub olejem.  
- Używaj plastikowych lub drewnianych szpatułek. 
- Myj w ciepłej wodzie przy użyciu gąbki. 

Patelnia jest:
Przystosowane do kuchenek z płytą indukcyjną
- Przystosowana do kuchenek z płytą gazową
- Przystosowana do kuchenek z płytą elektryczną

- Przystosowana do kuchenek z płytą ceramiczną
- Przystosowana do używania w piekarnikach.