Zamówienia złożone we wtorek 18.12 wysyłamy max w czwartek 20.12

W sobotę 22 grudnia sklepy stacjonarne będą czynne w godzinach 10-16, zapraszamy

23 i 24 grudnia, hurtownia i sklepy oraz biuro wysyłkowe są nieczynne

Kpl. pokali do piwa 500 ml (4 szt.) Krosno - Simple 0594KO-0500

  • Producent: Krosno - Huta Szkła „KROSNO” S.A.
  • Waga: 2.5 kg
  • Dostępność: Na zamówienie
  • Szt.
  • Cena netto: 23,90 zł 29,40 zł

Producent: Krośnieńskie Huty Szkła „KROSNO” Spółka Akcyjna - produkty łączą w sobie oryginalne wzornictwo, kunszt wykonania i najnowsze osiągnięcia technologiczne. Bardzo wysoka jakość wyrobów i nieskazitelna bezbarwność masy szklanej osiągana jest dzięki wypracowanej przez lata metodzie produkcji oraz recepturze używanych składników.

Linia - Simple 0587 - Simple to linia szkła z kolekcji Krosno Professional, skierowana dla grupy odbiorców Horeca. W linii znajdują się między innymi pokale do piwa z cechą, czarka do lodów czy kieliszek do likieru. Propozycja idealna dla lokali i restauracji, zachwyci gości, a przy tym będzie służyła znacznie dłużej niż większość szklanych produktów innych firm. 

Pełna kolekcja (kliknij)

Gustowne pokale idealne do codziennego użytku oraz na wyjątkowe okacje. Zwężany kształt, lekko otwierający się ku górze umożliwia delektowanie się aromatem piwa. Pokal osadzony jest na stabilnym denku, co gwarantuje wygodną degustację. Krystalicznie przezroczyste szkło uwypukla głębokie barwy trunku podanego w pokalu. Wyrób dobrany na podstawie trendu światowego, wskazany przez znawców i koneserów piwa. Polecany w szczególności do piw typu lager. Dzięki eleganckiemu opakowaniu idealnie nadaje się na prezent.

Opis:
Pojemność - 500 ml
Wysokość - 195 mm