Zapach do samochodu Marta la farfalla - Green Tea 75225-GT

  • Waga: 0.5 kg
  • Dostępność: Produkt dostępny
  • Szt.
  • Cena netto: 14,63 zł 17,99 zł

Producent: Marta la farfalla - Wyprodukowane we Włoszech

Zapach - Green Tea  - Zielony i aromatyczny, ostry, a jednocześnie delikatny aromat o orientalnej inspiracji. Połączenie kwitnącej wiśni drzew z Hanami, intensywnej zielonej herbaty i delikatnego kwiatu lotosu. Zapach uosabiający typową japońską ideę lekkości i równowagi.

Zastosowanie: zapach dedykowany do stosowania w samochodzie, aczkolwiek ze względu na swój design oraz rodzaj mocowania może być używany także w każdym miejscu, gdzie można go przypiąć (w szafie, na biurku, przy lustrze etc.).

Ekskluzywny dyfuzor zapachowy do samochodów lub pomieszczeń o szlachetnym i długotrwałym działaniu. Zapachy zostały starannie dobrane spośród elity włoskich i francuskich perfum. Tylna część skrzydeł, poza dodatkowym efektem estetycznym, została zaprojektowana i zbudowana w celu zwiększenia obszaru kontaktu z powietrzem, a w konsekwencji lepszego rozprzestrzeniania się zapachu w powietrzu (środowisku pojazdu). Możliwość zwiększenia lub zmniejszenia intensywności uwalniania zapachu poprzez odpowiednie otwarcie dysz wentylacji w samochodzie.
30% zapachu została zawarta w pojemniku wewnątrz dyfuzora, co gwarantuje jej trwałość. Nawet z czasie kilku miesięcy, uwalnia łagodnie i stopniowo swoją esencję. Stopniowa dyfuzja zapachu oznacza, że wszystkie zapachy nie są przytłaczające.

Ostrzeżenie: Prezentowany produkt nie jest zabawką, nie nadaje się dla dzieci poniżej 14 lat. Do użytku pod nadzorem osoby dorosłej

Wymiary:
- szerokość - 5,5 cm
- wysokość - 4,2 cm
- długość uchwytu - 3 cm