Porcelana24 na facebooku
Porcelana24 Instagram
 slide

Świeca zapachowa w szkle LUXE 350g Clem-Goa - Sekret kwadrat BL05GR

Szt.
  • Waga: 1.2 kg
  • Dostępność: Dostępny (wysyłka do 48h)

Producent: Clem-Goa
Seria – Luxe
Zapach - Sekret - Intensywny, jedyny w swoim rodzaju zapach mandarynki i bergamotki w nucie głowy wpływa kojąco na emocje i pozwala się odprężyć. W nucie serca kwiaty frangipani, magnolii i jaśminu dodają świecy kwiatowo-pudrowego aromatu. Na zakończenie czujemy się zaskoczeni słodko-gorzką ambrą, szlachetnym cedrem, apetyczną wanilią i bogatą nutą żywicy z drzewa styrax.

Kształt - szklany kwadrat
Kolor - czerwony
Waga wosku - 350 g
Czas palenia 
- do 120 godzin
Wymiary
- 10x10x10 cm

Opis: 
- Świeca z czterema knotami, zapakowana w bardzo eleganckie, białe pudełko
- Oprócz wosku sojowego zawiera także olej palmowy. Składnik ten pochodzi z upraw, które przestrzegają zasad zrównoważonego rozwoju i są przyjazne dla środowiska
- Naturalny wosk w przeciwieństwie do wosków mineralnych (parafina, stearyna, itp.) nie wydziela ciemnego dymu podczas spalania.
- Naturalny wosk pozwala na zachowanie optymalnej równowagi pomiędzy spalaniem a emisją zapachu. Oznacza to, że taki wosk ładnie się pali i jednocześnie konserwuje naturalne, dobrej jakości olejki aromaterapeutyczne w nim zawarte, dzięki czemu podczas całego okresu użycia świeca zachowuje taki sam, piękny zapach (nie tylko w czasie spalania).

Jak korzystać ze świec zapachowych:
- Przy pierwszym odpaleniu, zaleca się palić świecę przez około 2 godzin, tak aby cała świeca stała się płynna. Taka świeca pięknie wygląda i zachowuje się ładnie przy kolejnym zapaleniu.
- Przed każdym kolejnym użyciem, zaleca się wyciąć knot do wysokości 5 mm maksimum. Pozostawienie spalonej końcówki knota spowoduje wydzielanie się czarnego dymu ze spalonej już końcówki. Knot świec Procado jest w 100% bawełniany.
- Między każdym użyciem trzeba odczekać, aż wosk będzie zupełnie stały. W ten sposób świeca będzie paliła się dłużej i bardziej równomiernie.