Porcelana24 na facebooku
Porcelana24 Instagram
 slide

Zestaw lampa zapachowa + wypełnienie 250 ml Ashleigh & Burwood - Damson in Distress + Moroccan Spice PFL709K

Kpl.
  • Waga: 2.5 kg
  • Dostępność: Dostępny (wysyłka do 48h)

Producent: Ashleigh & Burwood

Wzór lampy - Damson in Distress

Pojemność lampy - 200-250 ml

Zapach wypełnienia -Moroccan Spice (Wyprawa do Marrokka) - Ekscytujący aromat gorącego Maroka połączony z bogatą mieszanką smaków - lepkim miodem, odrobiną gałki muszkatołowej oraz bergamotki. Ziemistej głębi zapachowi dodaje obecność drzewa sandałowego.

Pojemność - 250 ml
Wydajność wypełnienia - około 10 godzin

Piękne, eleganckie i pożądane. Artystyczna kolekcja Lamp Zapachowych brytyjskiej firmy Ashleigh & Burwood upiększy każde wnętrze i stworzy przyjemną atmosferę. Lampa Zapachowa nie tylko nasyci powietrze pięknym zapachem, ale także oczyści otoczenie niszcząc szkodliwe bakterie i pozbędzie się niemiłych zapachów. Specjalny olejek zapachowy to idealny sposób na stworzenie harmonijnej i odprężającej atmosfery w domu i ochrony zdrowia w tym samym czasie. Po zaledwie 30 minutach palenia, lampa z Twoim ulubionym zapachem oczyści i przekształci przeciętny pokój (56m3) w oazę spokoju i radości. Używając Lampę tylko przez kilka minut dziennie zmienisz atmosferę swojego domu.

Opis: 
- eliminuje niepożądane zapachy (tytoniu, gotowania, zwierząt domowych)
- oczyszcza powietrze z roztoczy, bakterii oraz alergenów
- nadaje pomieszczeniom delikatny zapach na kilka godzin
- elegancki wygląd i najwyższa jakość wykonania

Skład:
- Mała lampa zapachowa (pojemność około 200-250 ml)
- Uzupełnienie do lampy (pojemność 250 ml)
- Lejek
- Instrukcja

Sposób działania:
Tajemnicą Lampy Zapachowej jest jej unikalny palnik katalityczny. Gdy palnik jest podgrzewany rozpoczyna się proces katalitycznego spalania, który powoduje przepływ powietrza przez kontur palnika niszcząc bakterie i niwelując nieprzyjemne zapachy. Podczas tego procesu lampa jednocześnie uwalnia na zewnątrz przez kamień aromat. Proste, ale niezwykle skuteczne!

Lampy i Zapachy firmy Ashleigh & Burwood zostały sprawdzone w warunkach Independent Laboratory Research (Niezależne Laboratorium Badawcze) aby skutecznie niszczyć najbardziej pospolite bakterie i nieprzyjemne zapachy w gospodarstwie domowym.

Wyniki badań laboratoryjnych wskazują, że:

* Bakterie E-coli:       99%  usunięte po 3 godz.
* Roztocza:               99% usunięte po 90 min
* Zarodniki pleśni:      99% usunięte po 3 godz.
* Dym tytoniowy:       99% usunięte po 30 min

Do Lamp Zapachowych Ashleigh & Burwood stosuje się wypełnienia (wkłady) wyłącznie firmy A&B (pełna oferta)


Jak korzystać z lampy:
- napełniamy korpus lampy wybranym olejkiem zapachowym (z kolekcji Lamp Zapachowych Ashleigh & Burwood) do ok. ½ pojemności lampy (maksymalnie 2/3) przez otwór w górnej części lampy. Po napełnieniu należy dokładnie wytrzeć wszelkie wycieki i pozwolić przetartym miejscom na wyschnięcie przed użyciem
- wkładamy knot palnika do wnętrza Lampy lekko osadzając palnik w szyjce lampy (nie ma potrzeby dociskania, wkręcania itp.)
- odczekujemy ok. 20 minut, aby knot i palnik nasączyły się płynem zawartym w lampie
- przy użyciu zapałki lub zapalniczki zapalamy palnik Lampy – powinien się rozpalić płomieniem o wysokości 5-10 cm (nigdy nie zostawiaj płonącej lampy bez nadzoru)
- utrzymujemy płomień przez ok. 2 minuty – w tym czasie palnik rozgrzewa się i osiąga temperaturę roboczą ok. 500 stopni Celsjusza
- po ok. 2 minutach zdmuchujemy płomień (nigdy nie nakrywaj płonącego kamienia gasidłem lub ozdobną nakładką) – spalanie odbywa się nadal, ale bez widocznego płomienia – jest to etap spalania katalitycznego: TERAZ LAMPA PRACUJE! Nakrywamy Lampę osłonką, która stanowi ochronę przed przypadkowym dotknięciem gorącego palnika oraz poprawia cyrkulację powietrza.
- po ok. 20-30 minutach (czas dla typowego pomieszczenia o powierzchni 20-30 m kw.) wygaszamy palnik zdejmując osłonkę i nakładając na szyjkę Lampy wygaszacz (kształtem przypominający naparstek) – potem nakładamy osłonkę pozostawiając wygaszacz (w stanie spoczynku chroniący przed wyparowaniem płynu) - osłonka jest na tym etapie wyłącznie ozdobą
- efekt zapachowy użytkowania Lampy powinien być odczuwalny do 3 godzin, efekt oczyszczenia powietrza – do 8 godzin (zależy od tempa wentylacji pomieszczenia)

Ponowne uruchamianie Lampy wygląda podobnie – poza koniecznością oczekiwania na nasączenie palnika. Lampa powinna działać (na etapie spalania katalitycznego) 1 minutę na m kw.