Porcelana24 na facebooku
Porcelana24 Instagram
 slide

Na jaką okazję podarowywać komplety garnków?

27-10-2022

Eleganckie naczynia kuchenne stały się bardzo popularnym podarunkiem wręczanym podczas uroczystości rodzinnych czy w dniu rozpoczęcia ważnego etapu w życiu. Nic dziwnego, bo to prezent bardzo praktyczny. Garnki są niezbędne w każdym gospodarstwie domowym – niezależnie czy prowadzone jest przez singla, czy parę, czy też trafią do większej rodziny. To wyposażenie towarzyszyć im będzie każdego dnia.

Zestaw naczyń kuchennych może być też podarunkiem bardzo eleganckim – dotyczy to zarówno wzorów klasycznych, jak i nowoczesnych. Projektowaniem wyposażenia domowego w markowych firmach, które oferujemy w naszym sklepie internetowym, zajmują się dziś wybitni designerzy. Potrafią oni nadać przedmiotom unikalną, zwracającą uwagę formę. W domach z otwartą kuchnią ma to ogromne znaczenie i gospodarze przywiązują coraz większe znaczenie do wyglądu wyposażenia.

Zaletą jest też trwałość tego rodzaju prezentu. Dobry komplet garnków ma służyć latami i dlatego na taki podarunek decydują się często bliscy i znajomi, którzy chcą podkreślić w ten sposób ponadczasowość wzajemnych relacji. Przy okazji warto także wybrać wzór, który będzie odpowiadał stylowi gospodarzy. Trafny dobór dodatkowo świadczy o intelektualnym i estetycznym pokrewieństwie ofiarodawców z osobami obdarowanymi. Od lat doradzamy naszym klientom przy podejmowaniu takich decyzji i wskazujemy im, na które z uroczystości i ważne chwile dobrze jest wybrać naczynia kuchenne w prezencie.

Wesele – nowy etap życia

Uroczystość towarzysząca zawarciu związku małżeńskiego to często najbardziej okazale obchodzone wydarzenie w życiu. Nic dziwnego, że goście starają się uświetnić je wyjątkowymi upominkami, które będą później towarzyszyły parze przez długie lata i przypominały im ten dzień. Zestaw naczyń kuchennych dla wielu osób wydaje się wtedy najodpowiedniejszym prezentem. Co najważniejsze, jest też zawsze doceniany przez nowożeńców. Często zdarza się jednak, że taki sam pomysł na prezent ma więcej osób – warto więc to sprawdzić przed zakupem. Dobrym pomysłem będzie w takiej sytuacji złożenie się w większej grupie na jeden, bardziej okazały prezent, np. większy zestaw lub naczynia o wyższej jakości.

Nowy etap życia to jednak nie tylko wesele – wiele osób nie wyprawia takich uroczystości, choć prowadzą wspólne życie. Komplet kuchennych garnków będzie więc także doskonałym upominkiem z okazji wprowadzenia się do nowego mieszkania czy uświetnienia narodzin dziecka.

Rocznica uroczystości – podtrzymywanie relacji

Rocznice zawarcia związku małżeńskiego z oczywistych powodów nie są już tak hucznie obchodzone jak wesela. Jednak w wielu rodzinach i grupach przyjacielskich ten dzień jest także okazją do świętowania i wręczania prezentów. Wyposażenie kuchenne doskonale nadaje się na rocznicowy podarunek.

Niekoniecznie musi to być bogaty zestaw, częściej są to wtedy pojedyncze egzemplarze. Jednak także przy takich okazjach łatwo nawiązać do wesela. Jako podarunek można wybrać elegancki, wysokiej jakości garnek ze stali, rondel żeliwny czy patelnię teflonową pasującą do zestawu podarowanego podczas uroczystości ślubnych. Taka kontynuacja wcześniejszych zakupów może odbywać się także podczas świętowania innych rocznic, jak chociażby kolejnych urodzin.

Prezent świąteczny – rodzinne podarunki

Nasi klienci bardzo często wybierają też zestawy garnków jako prezenty na najważniejsze rodzinne święta obchodzone każdego roku – Wigilię i Wielkanoc. Wiemy z doświadczenia, że są to uroczystości, które wciąż wzbudzają wiele gorących uczuć, a swoją radość uczestnicy często podkreślają właśnie w prezentach. Naczynia kuchenne mają wtedy dla nich także tę zaletę, że łatwo wybrać spośród bardzo bogatej oferty naszego sklepu coś odpowiedniego – od pojedynczego elementu wyposażenia po duże zestawy.

Wiele osób bliskie relacje rodzinne podkreśla również podczas takich okazji jak Dzień Matki i Dzień Babci. Wyposażenie kuchenne bywa także coraz częściej wybierane jako prezent na Dzień Ojca, ale musimy przyznać, że nie ma zwyczaju obdarowywania naczyniami podczas Dnia Dziadka. Jednak nawet na takie okazje łatwo znaleźć odpowiednie prezenty w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.