Porcelana24 na facebooku
Porcelana24 Instagram

Dyfuzor zapachowy Cocoon 250 ml Goa - Poudre De Soie (Jedwabny Puder)

Szt.
  • Waga: 1 kg
  • Dostępność: Dostępny (wysyłka do 48h)

Producent: Goa
Seria – Cocoon Zobacz inne(Kliknij)
Zapach - Poudre De Soie (Jedwabny Puder) -Klasyczny zapach pudrowo - perfumowy. Za jego kwiatową odsłonę odpowiadają bez i heliotrop, a wanilia podkręca jego kobiece oblicze.
      Nuta głowy: Heliotrop
      Nuta serca: 
Ryż 
      Nuta głębi: 
Cukier waniliowy

 Wymiary: wysokość karafki z patyczkami 21 cm, średnica karafki 9 cm
Pojemność - 250 ml
Czas działania - do 3 miesięcy

Piękny zapach na kilka miesięcy. Bez ognia, dymu i wosku. Idealnie prezentuje się w każdym wnętrzu i nie wymaga obsługi. Wspaniały efekt bez skutków ubocznych. Idealny do salonu, sypialni czy łazienki.

Opis: 
- Nie ma płomienia (ognia) oraz ciepła - w przeciwieństwie do świec nasze karafki nie potrzebują ognia aby działać więc nie musisz się martwić o bezpieczeństwo. Karafki są bezpieczną alternatywą dla świec.
- Nie musisz "włączać i wyłączać" - świece jak również inne odświeżacze powietrza działają tylko gdy są zapalone lub włączone. Karafki działają non-stop i nie potrzebujesz pamiętać aby je włączyć.
- Nie dymią - zapach uwalniany przez świece jest przyjemny ale dym jaki powstaje przy paleniu już do przyjemnych nie należy.
- Nie ma wosku i bałaganu - kadzidełka podczas palenia dają popiół, świece roztopiony wosk a nasze karafki nie pozostawiają żadnych efektów ubocznych.

Instrukcja obsługi:
- Długość "życia" zapachu zależy od wielkości pomieszczenia i cyrkulacji powietrza.
- Do karafki z perfumą należy włożyć patyczki rotangu i ułożyć z nich kształtny "bukiet". Poprzez patyczki zapach wydostaje się na zewnątrz na zasadzie kapilarności. Patyczki będą powoli nasączać się i rozsnuwać w powietrzu przyjemną, subtelną woń, pozwalającą cieszyć się nią przez kilka miesięcy.
- Dla wzmocnienia intensywności doznań, co pewien czas można obrócić patyczki.
- Karafki z perfumą po włożeniu do środka patyczków rotangu osiągają pełną wydajność po 1 dniu, jest to czas potrzebny na nasączenie patyczków.