Porcelana24 na facebooku
Porcelana24 Instagram
 slide

Garnitur do kawy na 12 osób (39 el.) Ćmielów - Rococo 7840 Elżbieta

Kpl.
  • Dostępność: Dostępny (wysyłka do 48h)
    Darmowa dostawa

Garnitur do kawy Rococo Elżbieta to esencja elegancji i luksusu, idealna dla miłośników kawy i pięknej porcelany. Wyprodukowany przez renomowaną fabrykę porcelany Ćmielów, ten ekskluzywny zestaw składa się z wszystkiego, co potrzebne do serwowania kawy dla 12 osób.

Złota dekoracja, o bogatym i wyrafinowanym wzorze, dodaje całości wyjątkowego charakteru. W skład zestawu wchodzą: imbryk, cukiernica, dzbanuszek na mleko, filiżanki ze spodkami oraz talerzyki deserowe, każdy z nich ozdobiony takim samym pięknym wzorem.

Każdy element zestawu został wykonany z najwyższej jakości porcelany, co gwarantuje trwałość i niezawodność. To idealny wybór na eleganckie przyjęcia, uroczystości rodzinne czy specjalne okazje. Ten piękny garnitur do kawy model Rococo Elżbieta z pewnością wzbudzi podziw i zrobi wrażenie na Twoich gościach.

Producent: PFP "Ćmielów" i "Chodzież" S.A. - Od 3 czerwca 2013 r. Zakłady Porcelany „Ćmielów” Sp. z o.o. i Porcelana „Chodzież” S.A. tworzą wspólnie Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A.
Produkt NIE do zmywarki i mikrofalówki / na sztuki (kliknij)
Fason - Rococo dek. 7840

SKŁAD:
Imbryk - 1,2 L - 1 szt.
Cukiernica - 0,4 L - 1 szt.
Dzbanuszek - 0,3 L - 1 szt.
Filiżanka ze spodkiem - 0,25 L / 15,7 cm - 12 / 12 szt.
Talerz deserowy - 17 cm - 12 szt.