Porcelana24 na facebooku
Porcelana24 Instagram
 slide

Komplet sztućców 75 cz. na 12 osób PINTINOX - Settecento (3,0 mm) - drewniana kaseta 23.2059.S095.K75 - złocone

Kpl.
Niedostępny

Producent: Pintinox (made in Italy) lider na rynku producentów sztućców od 1929 roku. Oferuje sztućce w stylu klasycznym oraz nowoczesnym. Szeroka oferta wysokiej jakości produktów sprosta każdym potrzebom. Marka PINTI1929 reprezentuje najbardziej prestiżowe modele w ofercie tego producenta.

Wysokiej jakości sztućce w całości wyprodukowane we Włoszech, wykonane ze stali pochodzącej z włoskich hut. Produkty w wysokim gatunku, nie tylko pięknie się prezentują, zwracają również uwagę grubością stali. Jeżeli poszukujesz produktów wysokogatunkowych wytworzonych w Europie, jest to idealny wybór - jakość połączona z niezawodnością, ciekawy design z przystępną ceną.

Linia – Settecento (cała kolekcja - kliknij)

Wykończenie - wysoki połysk, złocone

Klasyka w najlepszym wydaniu podkreślona złotą dekoracją z 18 karatowego złota. Wzór, który z niewielkimi zmianami obecny był na stołach od dziesięcioleci, nadal cieszy się uznaniem. Zestaw będzie pasował do zastawy w stylu klasycznym lub retro uzupełniając ale nie przytłaczając aranżacji. Złote obramowanie na uchwytach sztućców nadaje całości wyjątkowej elegancji. Wysoka jakość wykonania zapewni zadowolenie z użytkowania. Sztućce są wygodne i praktyczne, odpowiednia grubość stali i jej jakość zagwarantuje długotrwałe użytkowanie nie zmieniając właściwości produktu. Na długo zachowają swój idealny wygląd dzięki czemu nadają się na prezent.

Opis: 
- wykonene ze stali nierdzewnej 18/10
- grubość - 3,0 mm
- wykończone 18 karatowym złotem
- nadaje się do mycia w zmywarkach

SKŁAD: 
Nóż obiadowy - 22,7 cm – 12 szt.
Widelec obiadowy - 20,1 cm – 12 szt.
Łyżka obiadowa - 20,1 cm – 12 szt.
Nóż deserowy - 20,2 cm – 12 szt.
Widelec deserowy - 17,1 cm – 12 szt.
Łyżeczka do herbaty / kawy - 14,6 cm - 12 szt.
Łyżka do serwowania – 23,1 cm - 1 szt.
Widelec do serwowania - 23,6 cm – 1 szt.
Łyżka wazowa – 28 cm - 1 szt.
Opakowanie: drewniana kaseta