Porcelana24 na facebooku
Porcelana24 Instagram
 slide

Garnitur do kawy na 12 osób (27 el.) Waza - Classic WA-161 Zoja

  • Rabat: -90,90 zł (10 %)
  • (Rabat: -73,90 zł (10 %))
  • 818,10 zł
  • Cena netto: 665,12 zł
  • Historia ceny
Kpl.
Niedostępny

Prezentujemy porcelanowy zestaw do serwowania kawy na 12 osób, idealny do eleganckich spotkań i przyjęć. Ten wspaniały zestaw został starannie wykonany z najwyższej jakości porcelany, aby zapewnić nie tylko piękny wygląd, ale także trwałość i wytrzymałość.

Zestaw składa się z imbryka o pojemności 1,5 litra, eleganckiej cukiernicy z pokrywką, dzbanuszka na mleko oraz 12 filiżanek z podstawkami. Każda filiżanka jest doskonale wyprofilowana, zapewniając wygodne trzymanie i doskonałe dozowanie ulubionej kawy.

Zestaw do serwowania kawy na 12 osób jest idealnym dodatkiem do Twojej kolekcji porcelany i sprawdzi się doskonale podczas spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Bądź mistrzem serwowania pysznej kawy i zapewnij swoim gościom niezapomniane doznania smakowe i wizualne dzięki temu eleganckiemu zestawowi.

Producent: PPH „WAZA” S.C. - WAZA to firma zajmująca się zdobieniem Polskiej porcelany już od 1990r. Porcelana niedekorowany pochodzi wyłącznie z Polskich fabryk - głownie z ZPS "Karolina" Sp. z o.o oraz PFP "Ćmielów" i "Chodzież" S.A. Celem „Wazy” jest dostarczanie produktów polskich przede wszystkim bardzo dobrej jakości, zgodnie z potrzebami i życzeniami Klienta. Wszystkie dekoracje charakteryzują się subtelnością a jednocześnie podążają za trendami w modzie. 
Produkt – Zestaw do zmywarki i NIE do mikrofalówki/ na sztuki (kliknij)

Fason - Classic dek. WA-161 Zoja

SKŁAD:
Imbryk – 1,35 L1 szt.
Cukiernica – 0,25 L1 szt.
Dzbanuszek – 0,3 L1 szt.
Filiżanka ze spodkiem – 0,2 L / 14 cm12 / 12 szt.

Zdjęcie poglądowe jest aranżowane i nie należy sugerować się dodatkami i elementami dekoracyjnymi widocznymi na zdjęciu. Dokładny skład oferowanego produktu widoczny jest w opisie.