Porcelana24 na facebooku
Porcelana24 Instagram
 slide

Garnitur do kawy na 6 osób (15el) Ćmielów - Płaski dek.9699 Złoty Płaski SKRZYNIA

Kpl.
  • Obserwuj produkt:
  • Dostępność: Na zamówienie
    Darmowa dostawa

Producent: PFP "Ćmielów" i "Chodzież" S.A. - Od 3 czerwca 2013 r. Zakłady Porcelany „Ćmielów” Sp. z o.o. i Porcelana „Chodzież” S.A. tworzą wspólnie Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A.
Produkt NIE do zmywarki i mikrofalówki 
Fason- Płaski dek. 9699 Złoty Płaski

Zestaw zapakowany jest w drewnianą skrzynię w środku wyściełaną czerwonym materiałem. Każdy komplet jest numerowany, dzięki czemu jest niepowtarzalny. Idealny na wyjątkowy i ekskluzywny prezent.

Projekt kolekcji wywodzi się z pracowni wzorniczej Bogdana Wendorfa i został wprowadzony do produkcji w latach 1932–1934. Kolekcja jest
odzwierciedleniem najszlachetniejszych geometrycznych form stylu art deco, które były inspiracją dla projektantów porcelany i przyczyniły się do powstania modernizmu w polskim wzornictwie okresu międzywojennego. Prostota linii z ręcznie malowanymi wysokokaratowym złotem wykończeniami stanowi o wyjątkowości tej kolekcji. Płaski jest istotnym elementem dorobku polskiego wzornictwa.

SKŁAD:
Imbryk – 0,9 L1 szt
Cukiernica – 0,28 L1 szt
Dzbanuszek – 0,18 L1 szt
Filiżanka ze spodkiem – 0,22 L / 15,7 cm6 / 6 szt
Skrzynia drewniana - 1 szt
 

Zdjęcie poglądowe jest aranżowane i nie należy sugerować się dodatkami i elementami dekoracyjnymi widocznymi na zdjęciu. Dokładny skład oferowanego produktu widoczny jest w opisie.