Porcelana24 na facebooku
Porcelana24 Instagram
 slide

Garnitur do kawy na 6 osób (22 el.) Ćmielów - Astra G904 Meander

  • Rabat: -28,05 zł (3 %)
  • (Rabat: -22,80 zł (3 %))
  • 906,95 zł
  • Cena netto: 737,36 zł
  • Historia ceny
Kpl.
Niedostępny
Producent: PFP "Ćmielów" i "Chodzież" S.A. - Od 3 czerwca 2013 r. Zakłady Porcelany „Ćmielów” Sp. z o.o. i Porcelana „Chodzież” S.A. tworzą wspólnie Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A.
 
Porcelana z zielonymi wzorami i złotymi dodatkami to wyjątkowo elegancki i stylowy wybór, który może być używany do ozdobienia wnętrza lub serwowania podczas specjalnych okazji. Taki fason porcelany jest znany ze swojej finezji i luksusowego wyglądu, który może dodatkowo podkreślić charakterystyczne cechy wzoru i kolorystyki.
 
Kiedy połączysz te dwie cechy - zielone wzory i złote akcenty - otrzymasz efektowną kompozycję, która może przyciągnąć uwagę i dodać wyjątkowego charakteru każdemu miejscu, gdzie będzie wykorzystywana. Taka porcelana może być idealnym wyborem na elegancki obiad w gronie bliskich, ekskluzywną kolację lub jako ozdoba w wystroju wnętrza, przyciągając wzrok i nadając pomieszczeniu wyjątkowej atmosfery.

Produkt - NIE do zmywarki i mikrofalówki / na sztuki (kliknij)
 
Fason - Astra dek. G904
 
SKŁAD:
Imbryk – 1,2 L – 1 szt.
Cukiernica – 0,3 L – 1 szt.
Dzbanuszek – 0,3 L – 1 szt.
Filiżanka ze spodkiem – 0,25 L / 14 cm – 6 / 6 szt.
Talerz deserowy – 17 cm – 6 szt.
Taca na ciasto - 36 cm - 1 szt.
 

Zdjęcie poglądowe jest aranżowane i nie należy sugerować się dodatkami i elementami dekoracyjnymi widocznymi na zdjęciu. Dokładny skład oferowanego produktu widoczny jest w opisie.