Porcelana24 na facebooku
Porcelana24 Instagram
 slide

Komplet sztućców 75 cz. na 12 osób PINTI1929 - Spaten (3,0 mm) - drewniana kaseta 23.1630.S095.K75

Kpl.
  • Obserwuj produkt:
  • Dostępność: Na zamówienie
    Darmowa dostawa

Producent: Pintinox (made in Italy) lider na rynku producentów sztućców od 1929 roku. Oferuje sztućce w stylu klasycznym oraz nowoczesnym. Szeroka oferta wysokiej jakości produktów sprosta każdym potrzebom. Marka PINTI1929 reprezentuje najbardziej prestiżowe modele w ofercie tego producenta.

Wysokiej jakości sztućce w całości wyprodukowane we Włoszech, wykonane ze stali pochodzącej z włoskich hut. Produkty w wysokim gatunku, nie tylko pięknie się prezentują, zwracają również uwagę grubością stali. Jeżeli poszukujesz produktów wysokogatunkowych wytworzonych w Europie, jest to idealny wybór - jakość połączona z niezawodnością, ciekawy design z przystępną ceną.

Linia – Spaten (cała kolekcja - kliknij)

Wykończenie - wysoki połysk

Linia Spaten jest jednym z klasycznych modeli o niesłabnącej popularności. Swoim kształtem nawiązuje do skrzypiec, bardzo modne już w XIX wieku, nadal cieszą się uznaniem doskonale pasując do zastawy w stylu klasycznym i retro. Jakość prezentowanego kompletu również zwraca uwagę grubością stali i wysoką jakością materiału. Dzięki połączeniu tych cech sztućce są wytrzymałe i eleganckie, odporne na kwasy zawarte w żywności zachowają swój wygląd i właściwości na długie lata. Piękna drewniana skrzynia, w której zostały opakowane sprawi, że komplet będzie ekskluzywnym prezentem na wiele okazji.

Opis: 
- wykonene ze stali nierdzewnej 18/10
- grubość - 3,0 mm
- nadaje się do mycia w zmywarkach

SKŁAD: 
Nóż obiadowy - 24 cm – 12 szt.
Widelec obiadowy - 20,9 cm – 12 szt.
Łyżka obiadowa - 20,9 cm – 12 szt.
Nóż deserowy - 21,5 cm – 12 szt.
Widelec deserowy - 18,6 cm – 12 szt.
Łyżeczka do herbaty / kawy - 14,5 cm - 12 szt.
Łyżka do serwowania – 24,2 cm - 1 szt.
Widelec do serwowania - 24 cm – 1 szt.
Łyżka wazowa – 27,5 cm - 1 szt.
Opakowanie: drewniana kaseta