Porcelana24 na facebooku
Porcelana24 Instagram

Półmisek owalny 29 cm Lubiana - Arcadia (nr 0558)

  • 37,10 zł
  • Cena netto: 30,16 zł
Szt.
  • Waga: 0.95 kg
  • Obserwuj produkt:
  • Dostępność: Dostępny (wysyłka do 2-3 dni)
    p24 Banner

Producent: Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana S.A. - to wiodący polski producent porcelany, ceniony za wysoką jakość i trwałość.
Porcelana gastronomiczna to niezawodny wybór dla hoteli, restauracji i cateringu – odporna na uszkodzenia, funkcjonalna i estetyczna. Wyróżnia się wyjątkową trwałością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne i wysokie temperatury oraz estetycznym, nowoczesnym wzornictwem. Dzięki tym cechom idealnie sprawdza się w intensywnym użytkowaniu, spełniając surowe wymagania sektora HoReCa.

Fason: Lubiana – Arcadia/ na sztuki(kliknij) to fason o wyjątkowym, subtelnie tłoczonym wzorze, który nadaje porcelanie elegancki i niebanalny charakter. Dzięki swojej estetyce i trwałości doskonale sprawdzi się w hotelach, restauracjach i obiektach gastronomicznych, które stawiają na wysoką jakość i oryginalną oprawę serwowanych dań.

Opis:
- do mycia w zmywarkach i wyparzarkach,
- można używać w kuchence mikrofalowej,
- porcelana wzmocniona, odporna na odpryski,
- odporność na zarysowania, wysokie temperatury i intensywne użytkowanie,
- rekomendowana do restauracji i hoteli
- sztaplowana

Wymiary:
- długość x szerokość - 29 cm x 23,5 cm
- wysokość - 2,5 cm

Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie


Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.