Porcelana24 na facebooku
Porcelana24 Instagram
 slide

Serwis obiadowo - kawowy na 6 osób (24 el.) Chodzież - Dalia Mix Różowy i Laguna

Kpl.
  • Waga: 14 kg
  • Dostępność: Dostępny (wysyłka do 48h)

Przedstawiamy wyjątkowy zestaw porcelany o nazwie Dalia, który został wyprodukowany przez renomowaną firmę Chodzież. Ten zestaw został stworzony z myślą o 6 osobach i zapewni doskonałe doświadczenie podczas serwowania obiadów i kawy.

Zestaw składa się z talerzy obiadowych, głębokich, przystawkowych oraz kubków, co zapewnia pełen zakres naczyń potrzebnych do codziennego użytku. Każdy element został starannie wykonany z wysokiej jakości porcelany, co gwarantuje trwałość i elegancję.

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy harmonijny miks dwóch kolorów: błękitnego i różowego. Ta subtelna kombinacja kolorów nadaje zestawowi delikatności i uroku, sprawiając, że każde danie czy kubek kawy prezentują się wyjątkowo.

Producent: PFP "Ćmielów" i "Chodzież" S.A. - Od 3 czerwca 2013 r. Zakłady Porcelany „Ćmielów” Sp. z o.o. i Porcelana „Chodzież” S.A. tworzą wspólnie Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A.
Produkt - do zmywarki i mikrofalówki / na sztuki (kliknij)
Fason: Dalia Różowa GL05, Dalia Laguna GL02

SKŁAD:
Talerz płytki - laguna (GL02)26 cm 3 szt.
Talerz płytki - różowy (GL05) – 26 cm 3 szt.
Talerz głęboki – laguna (GL02) - 21,5 cm3 szt.
Talerz głęboki - różowy (GL05) - 21,5 cm3 szt.
Talerz deserowy - laguna (GL02) - 21 cm3 szt.
Talerz deserowy - różowy (GL05) - 21 cm 3 szt.
Kubek - laguna (GL02) - 420 ml - 3 szt.
Kubek - różowy (GL05) - 420 ml - 3 szt.

Z uwagi na proces produkcyjny wszystkie elementy kolekcji mogą posiadać różnice w równomierności nasycenia barw oraz różnić się odcieniem i intensywnością koloru.

Zdjęcie poglądowe jest aranżowane i nie należy sugerować się dodatkami i elementami dekoracyjnymi widocznymi na zdjęciu. Dokładny skład oferowanego produktu widoczny jest w opisie.